heh





, nie mam materiału jakim mógłbym obić siedzenie





















i przyjdą mi amory za 16 zyla
, przynajmniej tak od niego zrozumiałem bo ten koleś jest jakiś ułomny , dzwonie do niego pytam sie o te amory a on mi o kołach zaczyna pierdolić z du** 



Masz amorki za 16zł, a że jest to błąd sprzedającego to bym się nawet nie fatygował żeby mu zwrócić należność
Jeżeli będzie się dąsał to dałbym jeszcze negatyw (jeżeli to allegro)


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości