co do stosunku mocy do masy to niewiek, wazne ze ma 25kW. i tak nie myslalem o kupnie moto na a2, ale ze sie trafila to sie nawet nie zastanawialem 



co do stosunku mocy do masy to niewiek, wazne ze ma 25kW. i tak nie myslalem o kupnie moto na a2, ale ze sie trafila to sie nawet nie zastanawialem 


po mieście i poza miastem daje radę ale na autostradzie przydałoby się jeszcze trochę pod manetką 
[/URL]



Też mam 25kW możemy się ustawićpo mieście i poza miastem daje radę ale na autostradzie przydałoby się jeszcze trochę pod manetką
![]()
Nijak po fazerze się nie da przyzwyczaić do typowych niemieckich 34 koni.

także do końca miesiąca A2 będzie
ale to odległe plany, narazie najważniejszy jest tłumik 






w dużych miastach jest właśnie problem z A2

[/URL]



modó³ wm mugen sport cdti









Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości