• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Naked

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » sob 26 kwie, 2014

Witam,okres zimowy za nami ;p więc postanowiłem troszkę upiększyć mojego nakeda,założyłem nową oponę do przodu i zrobiłem lekką kosmetyka lakieru :> ,stary miał już trochę obić,a ten lepiej się prezentuję na tle mojej foczki :> ,kilka naklejek i taki oto efekt.

[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03786J_enpnphn.JPG[/img][/img]
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03795J_enpxqew.JPG[/img][/img]
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC03785J_enpxqqn.JPG[/img][/img]
W drodze jeszcze czerwona siatka na siedzenie i tank pad do kompletu.
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03783J_enpnpna.JPG[/img][/img][img]
[img][img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC03784J_enpxqqa.JPG[/img][/img]
Na lewej stronie w napisie portierek brakuję jednej literki (i) o czym mnie uświadomiła moja żonka,jak to kobieta wszystko dojrzy ale już dziś sobie daruję jutro ją dokleję bo brak mi już pary a trzeba się jeszcze zrelaksować przy sobocie ;)
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/naked-now_enpnahh.jpg[/img][/img]
Ostatnio zmieniony pn 05 maja, 2014 przez portierek, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Naked

Postautor: ThC_PoProstuJa » sob 26 kwie, 2014

Bardzo ładne moto ;)
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Naked

Postautor: Alpen » ndz 27 kwie, 2014

Lipa z napisem "Naked 110" jak to na 50 zarejestrowane :P
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Naked

Postautor: KucaQ » ndz 27 kwie, 2014

Alpen, taka sama lipa jak w przypadku Zumico GR200, GR500 czy GR1100 :D
portierek, według mnie lepiej mu było w niebieskim, ale lakier fajny wybrałes :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » ndz 27 kwie, 2014

Z naklejkami nie miałem za bardzo pomysłu, a nie chciałem dawać podobnych do tych co były, czy innych wywijasów,a z lakierów miałem do wyboru trzy typy kolorów,orginalny niebieski,grafitowy no i bordo,ten ostatni pasował mi do auta :) ,sąsiad ma lakiernictwo samochodowe,całość wyniosła mnie 100 zł razem z lakierem,z tym że sam musiałem wszystko szlifować do malowania.


Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » wt 17 cze, 2014

Ostatnio zmieniony wt 17 cze, 2014 przez portierek, łącznie zmieniany 3 razy.

Przemi998
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 cze, 2014
Lokalizacja: zakrzewo

Re: Naked

Postautor: Przemi998 » wt 17 cze, 2014

popraw zdj bo nie dzialaja :)

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Naked

Postautor: thobi317 » wt 17 cze, 2014

Przemi998, prawy przycisk myszy - " otwórz grafikę w nowej karcie " i działa ;)
:)

Przemi998
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 cze, 2014
Lokalizacja: zakrzewo

Re: Naked

Postautor: Przemi998 » wt 17 cze, 2014

thobi317, Zrobiłem tak i nic :)

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Naked

Postautor: thobi317 » wt 17 cze, 2014

Obrazek
Obrazek

pozwólcie że ja poprawie te fotki bo nie wszyscy widzą :)
:)

Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: Naked

Postautor: Rebeluch » wt 17 cze, 2014

Niezła tuba :D
Daj + to nie boli a motywuje !
________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Naked

Postautor: kaccerski » wt 17 cze, 2014

wszystko tylko nie mugen :D , ale ważne ze tobie sie podoba :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Przemi998
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 cze, 2014
Lokalizacja: zakrzewo

Re: Naked

Postautor: Przemi998 » wt 17 cze, 2014

piekna maszynka. Dbaj o nia <figielek>

Awatar użytkownika
portierek
Uczeń
Uczeń
Posty: 26
Rejestracja: czw 02 maja, 2013
Lokalizacja: dolny ÂślÂąsk

Re: Naked

Postautor: portierek » wt 17 cze, 2014

Już poprawiłem fotki,byłem w pracy i wcześniej nie dałem rady :)


Myślałem że znowu nie działa bo nie mogę powiększyć fotki ,ale w telefonie mam dobrze,może ktoś potwierdzić czy działa tak jak trzeba ? w kompie nie widzę nawet zdjęć poprawionych przez thobi317 (za co dziękuję ) a w telefonie są widoczne <mysli>

Już wszystko ok,zresetowałem komputer bo chodził od dwóch tygodni i się troszku zamulił :p ,dziękuję Wszystkim za komentarze,na tym zakończę już chyba przeróbki,włożyłem w niego dobre 2000 tyś. zł i sporo godzin pracy,czas zacząć teraz jeździć i cieszyć się jego wyglądem :>
Ostatnio zmieniony wt 17 cze, 2014 przez portierek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Naked

Postautor: thobi317 » śr 18 cze, 2014

portierek, to teraz tylko życzyć bezawaryjnych kilometrów :)
:)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl