więc postanowiłem troszkę upiększyć mojego nakeda,założyłem nową oponę do przodu i zrobiłem lekką kosmetyka lakieru
,stary miał już trochę obić,a ten lepiej się prezentuję na tle mojej foczki
,kilka naklejek i taki oto efekt.
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03786J_enpnphn.JPG[/img][/img]
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03795J_enpxqew.JPG[/img][/img]
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC03785J_enpxqqn.JPG[/img][/img]
W drodze jeszcze czerwona siatka na siedzenie i tank pad do kompletu.
[img][img]http://s6.ifotos.pl/mini/DSC03783J_enpnpna.JPG[/img][/img][img]
[img][img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/DSC03784J_enpxqqa.JPG[/img][/img]
Na lewej stronie w napisie portierek brakuję jednej literki (i) o czym mnie uświadomiła moja żonka,jak to kobieta wszystko dojrzy ale już dziś sobie daruję jutro ją dokleję bo brak mi już pary a trzeba się jeszcze zrelaksować przy sobocie
[img][img]http://s3.ifotos.pl/mini/naked-now_enpnahh.jpg[/img][/img]








