Postautor: motór » wt 13 maja, 2014
Witam ponownie. Jestem posiadaczem lg l9 II i mam problem z pobieraniem czegokolwiek. Pójdzie tak do np 10% i jest komunikat o niepowodzeniu. Nie dotyczy to sklepu play. Android 4.1.2 Są jakies ustawienia czy umarł w butach i trza do naprawy? Miałem samsunga galaxy y i tego nie było.