• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

smartfon

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

smartfon

Postautor: motór » wt 13 maja, 2014

Witam ponownie. Jestem posiadaczem lg l9 II i mam problem z pobieraniem czegokolwiek. Pójdzie tak do np 10% i jest komunikat o niepowodzeniu. Nie dotyczy to sklepu play. Android 4.1.2 Są jakies ustawienia czy umarł w butach i trza do naprawy? Miałem samsunga galaxy y i tego nie było.


Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: smartfon

Postautor: PanWojtek » wt 13 maja, 2014

Przywróć ustawienia fabryczne lub zrób wipe i powinno pomóc

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: smartfon

Postautor: motór » wt 13 maja, 2014

Wipa, a dokładniej? Zielony w te klocki troche jestem

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: smartfon

Postautor: Toman94 » wt 13 maja, 2014

Hmm.. nie wiem jak w tym LG ale u mnie w SGY da rade zrobić wipe, nie wiem jak tam po prostu wchodzi się w ustawienia, coś ala bios. Wróć do fabrycznych ustawień albo spróbuj zaktualizować oprogramowanie kablem USB
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: smartfon

Postautor: Daniel557 » śr 14 maja, 2014

Ja bym spróbował go zaktualizować i powinno działać :]


Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: smartfon

Postautor: PanWojtek » czw 15 maja, 2014

trzymasz vol- home i power kilka sekund aż pojawi się animacja, tylko wyjmij kartę sd i sim, i będzie się chwilkę włączał i to powinno pomóc

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: smartfon

Postautor: Prelude » czw 15 maja, 2014

motór, Po pierwsze to podaj dokładny komunikat błędu. Dla L9 II wyszła ostatnio aktualizacja do 4.4. Zaktualizuj telefon ;)

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: smartfon

Postautor: motór » pt 16 maja, 2014

Gdy daje "Sprawdź aktualizacje" to wychodzi komunikat ze korzystam z najnowszej...

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: smartfon

Postautor: Prelude » pt 16 maja, 2014

Brandowany masz ten tel?

Awatar użytkownika
motór
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: pt 21 sty, 2011
Lokalizacja: daleko

Re: smartfon

Postautor: motór » sob 17 maja, 2014

Oprogramowanie z Play posiada.



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl