




R1 pomalowana, zero bąbelków, nsr tak samo zero, rs 50 tak samo zero, junak 901 zero
Z palety lamborgini i xlakier czy jakoś tak 






fale dunaju !
, ładnie to wygląda , tylko że co 2 apka jest w czarnym kolorze 


Takiej jeszcze nigdzie nie znalazłem, fale dunajów nigdzie nie ma 



I tak cały tydzień
Jeszcze myślę aby pólkę górną lagów wypolerować 

[/list]
A przy zmienianiu lag nie rób jak na poradnikach, że wbijasz tulejki i uszczelniacze razem, tylko osobno, będzie Ci łatwiej 



Wymieniał w R1, kawasaki zx6r 636
Pomarańczowe ale myśle nad innymi kolorami jeszcze
>


W mieście mam sklep co dorabiają lakieru itp
A połowa nasza 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości