• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: n0r3k » wt 22 kwie, 2014

lakier fajny, chociaż nie wiem czy nie będzie za bardzo festyniarsko wyglądać na rsce. aha, i nie zdziw się jak będziesz miał od groma bąbli na lakierze po takim malowaniu na świeżym powietrzu. pyłki lubią świeży lakier.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » wt 22 kwie, 2014

Malujemy już nie jeden moto na świeżym powietrzu i nic ;) R1 pomalowana, zero bąbelków, nsr tak samo zero, rs 50 tak samo zero, junak 901 zero ;)

Lakier fajny ale drogi ;) Z palety lamborgini i xlakier czy jakoś tak ;)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » czw 24 kwie, 2014

Kolejne fotki :)

Na czarno:


Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Polerowanie ramy na lustro:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jutro już powinna być cała złożona, LEWA ! :D
Ostatnio zmieniony czw 24 kwie, 2014 przez Wariat_Junak, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Yato » czw 24 kwie, 2014

tylko żeby na lakierze jakieś fale dunaju nie wyszły xD
:)

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: kaccerski » czw 24 kwie, 2014

Yato, haha fale dunaju ! :D , ładnie to wygląda , tylko że co 2 apka jest w czarnym kolorze :D
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)


Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » czw 24 kwie, 2014

Ta będzie pomarańczowo-czarno z białymi naklejkami :) Takiej jeszcze nigdzie nie znalazłem, fale dunajów nigdzie nie ma :)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: szymo_97 » czw 24 kwie, 2014

dobre tempo pracy masz i efekt szykuje się przyzwoity :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » czw 24 kwie, 2014

Temp jest dobre, moto musi być wyszkowane do soboty a ja mam w uj rooty jesze ;c śpie po 6-7h i jem ze 2 kanapki rano i 2 wieczorem i jakieś foty wstawię i lulu ;) I tak cały tydzień :) Jeszcze myślę aby pólkę górną lagów wypolerować ;)

Awatar użytkownika
rychuzwawy
Posty: 5
Rejestracja: pt 18 kwie, 2014
Lokalizacja: Centralna Polska

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: rychuzwawy » pt 25 kwie, 2014

Wrzuć zdjęcie całości jak skończysz koniecznie, bo jestem ciekawy jak to wygląda.

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » pt 25 kwie, 2014

A wiec Apka prawie skończona, zostało tylko do wymiany uszczelniacze na lagach, linka prędkościomierza i wypolerować półkę :P

Zdjęcia mam tylko jak jest jeszcze bez baku, niestety jutro dodam fotki jak jest złożony kompletny bo już dzisiaj zapomniałem dodać :)

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/list]

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Bumek » pt 25 kwie, 2014

Ładnie Ci to malowanie wyszło :D A przy zmienianiu lag nie rób jak na poradnikach, że wbijasz tulejki i uszczelniacze razem, tylko osobno, będzie Ci łatwiej :D
Obrazek

WSRH

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: WSRH » pt 25 kwie, 2014

łądnie tylko te paski nie zgrywają się ,

trochę masz tych motorków ;D

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » pt 25 kwie, 2014

O to się nie bój, brat wymieni mi ;> Wymieniał w R1, kawasaki zx6r 636 ;)
No paski zakładam odblaskowe takie za***iste :d Pomarańczowe ale myśle nad innymi kolorami jeszcze ;>

No jest tych trochę moto a m.in:
Simson S51 4 biegówka, zapłon CDI
MZ 250 TS
Cross 125 china power
Junak 901 przeróbka na cross;a
Honda nsr 125 2001 rok
Kawasaki ZX6r 636
Yamaha R1
Aprilia RS GS 125
Aprilia RS 50
Yamaha thundercat 600
Suzuki GSX 750 F ( na sprzedaż )

Tylko tyle na razie ;C Niedługo dojdzie jeszcze Suzuki GS 500 :>>
Ostatnio zmieniony pt 25 kwie, 2014 przez Wariat_Junak, łącznie zmieniany 1 raz.

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: lukaszw103 » sob 26 kwie, 2014

Wariat_Junak ładnie ci to malowanko wyszło, kolorki na zamówienie ??

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: Aprilia GS 125/50 ! PROJECT WAR-MECH ! :D

Postautor: Wariat_Junak » sob 26 kwie, 2014

Nie ;) W mieście mam sklep co dorabiają lakieru itp ;>

Gabriel e tam nie na bogato tylko, połowa z nich jest do remontu ;> A połowa nasza :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl