• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Amortyzatory ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Amortyzatory ogar 900

Postautor: bzyk990 » śr 16 kwie, 2014

Siema
Jakie amorki polecacie do ogara , jakie podejda?
Dawac linki ;)
ÂŻycie to nie jest zabawa!

Moja ulubiona gra
Kliknij nic cie to nie kosztuje!
Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.
Obrazek


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Amortyzatory ogar 900

Postautor: to&owo » śr 16 kwie, 2014

od jawy 350 ts

Awatar użytkownika
Kamil
Weteran
Weteran
Posty: 334
Rejestracja: śr 22 lut, 2012
Lokalizacja: Sadowne

Re: Amortyzatory ogar 900

Postautor: Kamil » śr 16 kwie, 2014

Ja mam od jawy 350,32cm regulowane :)

bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Amortyzatory ogar 900

Postautor: bzyk990 » śr 16 kwie, 2014

Hmm, a jakies inne np od innych chinolów?
Jak te amorki od jawy sie wam sprawuje , czy opłąca sie kupić za ok60zł ?
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: Amortyzatory ogar 900

Postautor: demon9705 » śr 16 kwie, 2014

ja mam od ferro, jeżeli smigasz po drogach gdzie masz jakieś dziury czy coś to nie polecam


bzyk990
Weteran
Weteran
Posty: 374
Rejestracja: pn 31 gru, 2012
Lokalizacja: Lichtajny

Re: Amortyzatory ogar 900

Postautor: bzyk990 » śr 23 kwie, 2014

Wiec tak panowie szukałem uzywek i mało co znalazłem jak znalazłem to ceny ok 60zł , wiec postanowiłem przeszukac allegro i znalazłem:
http://allegro.pl/nowe-amortyzatory-kom ... 30549.html
Ale u nas w amorkach srednica otworów góra 12mm a dół 10 a tam góra i dół 12 mm wiec bedzie trzeba jakas tulejke czy cos ogarnac ?
Jak speeder, Kamil, zamontowaliście?
Obrazek
A tu rozmiaty tych co chcę kupić
Obrazek
ÂŻycie to nie jest zabawa!



Moja ulubiona gra

Kliknij nic cie to nie kosztuje!

Daj piwko jeÂżeli pomogÂłem.

Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl