Wiec tak panowie szukałem uzywek i mało co znalazłem jak znalazłem to ceny ok 60zł , wiec postanowiłem przeszukac allegro i znalazłem:
http://allegro.pl/nowe-amortyzatory-kom ... 30549.html
Ale u nas w amorkach srednica otworów góra 12mm a dół 10 a tam góra i dół 12 mm wiec bedzie trzeba jakas tulejke czy cos ogarnac ?
Jak
speeder,
Kamil, zamontowaliście?
A tu rozmiaty tych co chcę kupić
