Daniel557, niby abonament lepszy, bo lepsze telefony, ale dam sobie ręke uciąć, że będziesz klął niedługo na niego
Ja miałem na abonament kilka umów, w końcu sie przeniosłem na Mixa, bo na abonamencie zawsze był krzyk: "Patryk, znowu przejebałeś rachunek, dopłacasz ze swoich!". A to nie były małe kwoty przekroczone, tylko zwykle od 5 dych w górę. A tak, mam Mixa w Plusie (choć następna umowę planuję przejść do Play'a), doładowuję sobie za 4 dychy, mam 80 minut, 125MB neta i 2000MMS za 2 dychy, co miesiąc samo pobiera sobie. Kasa mi się kończy, czekam do końca miesiąca, ale teraz na tym Mixie to już jestem taki oszczędny, że jak za 4 dychy doładuje i 2 dychy weźmie na pakiet, to 2 dychy potrafią przeleżeć na koncie nietknięte
Powiem tak, abonament spoko, ale jak już jesteś pracujący, najlepiej z własną działalnością. Bierzesz na firmę, telefony tańsze, abonament tak samo
