Mam problem z kompem. Padł mi system. Przy włączaniu wyświetla mi się komunikat ze nie można odnaleźć lub plik jest uszkodzony windows\system32\config\system. Trochę sam się starałem to naprawić i nic nie zdziałałem. W konsoli odzyskiwania wpisywałem ten sposób http://support.microsoft.com/kb/307545/pl ale nic nie działało bo pisał przy pierwszym poleceniu że nie można skopiować czy coś w tym stylu. Robiłem też komendą chkdsk c: /p i też nic nie dało
Jak mogę przywrócić system? Najlepiej bez formata. System to windows xp na sp3










