• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
mariusz954
Specjalista
Specjalista
Posty: 167
Rejestracja: śr 06 lis, 2013
Lokalizacja: Sucha

Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: mariusz954 » czw 10 kwie, 2014

Siemka
Stwierdziłem że najwyższa pora zająć się moto, pierwszą rzeczą którą chce zrobić to tarcze z przodu i włożyć felgi 18' :D Znalazłem kilka fotek chinolków z felgami od nsr, są dość tanie, tarcza przód i tył więc by było idealnie. Jeśli chodzi o przód to wiem że trzeba zmienić lagi na te od nsr bo chodzi o mocowanie zacisku hamulcowego, a jak wygląda to z tyłu trzeba zmieniać wahacz? Czy wszystko będzie pasować bez większych przeróbek? Proszę o pomoc :P


Awatar użytkownika
Mirek
Weteran
Weteran
Posty: 255
Rejestracja: czw 03 paź, 2013
Lokalizacja: RBR

Re: Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: Mirek » czw 10 kwie, 2014

mariusz954, ] a myślałeś o całym przodzie z routera ws 50 ?
Zapraszam do tematu o moim Torosie viewtopic.php?t=10371

Zapraszam do tematy o mojej Motorynce viewtopic.php?p=140430#140430

Awatar użytkownika
mariusz954
Specjalista
Specjalista
Posty: 167
Rejestracja: śr 06 lis, 2013
Lokalizacja: Sucha

Re: Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: mariusz954 » czw 10 kwie, 2014

Myślałem o tym tylko w tej cenie mogę mieć cały przód od nsr stąd to pytanie :D Bez przeróbek podejdzie zawieszenie od torosa m50
Toros El Clasico SWAP Lifan 120cc

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=10231

ZAPRASZAM! :D

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: bury159753 » pt 11 kwie, 2014

no z tyłu musiałbyś myśleć o innym wahaczu ew. dospawać uchwyty ale to nie pewne jednak jak pospawane..

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: Toman94 » pt 11 kwie, 2014

Jak to jakiś laik będzie spawał to będzie nie pewne..
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94


Awatar użytkownika
mariusz954
Specjalista
Specjalista
Posty: 167
Rejestracja: śr 06 lis, 2013
Lokalizacja: Sucha

Re: Tarcze hamulcowe, koła toros :D

Postautor: mariusz954 » pt 11 kwie, 2014

hmm a felga tylna z cbr 125 wejdzie bez zmiany wahacza?
Toros El Clasico SWAP Lifan 120cc



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=10231



ZAPRASZAM! :D



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl