Stwierdziłem że najwyższa pora zająć się moto, pierwszą rzeczą którą chce zrobić to tarcze z przodu i włożyć felgi 18'
Znalazłem kilka fotek chinolków z felgami od nsr, są dość tanie, tarcza przód i tył więc by było idealnie. Jeśli chodzi o przód to wiem że trzeba zmienić lagi na te od nsr bo chodzi o mocowanie zacisku hamulcowego, a jak wygląda to z tyłu trzeba zmieniać wahacz? Czy wszystko będzie pasować bez większych przeróbek? Proszę o pomoc 




