lukaszw103, w ciągu 10 dni od czasu odebrania paczki mogę zwrócić, a oni w 14 dni wykonują reklamacje czy coś takiego. Za błędy się płaci niestety, dobrze że niewysokie kwoty.
kaccerski, wiem, wiem, opinie o nich znalazłem dopiero po tym jak kupiłem, więcej u nich nic nie kupię! Nawet jakiejś zjebanej śrubki czy podkładki! Teraz się modlę, żeby z cylem było wszystko okej, jak nie to nie wytrzymam psychicznie i ro***erdole go na betonie i dopiero wtedy kupie cylek u NORMALNEGO sprzedawcy.








![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)
mi się bardziej podoba styl bobber,ale twój ujmuje dbałością o detale i szczegóły