• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 21 lut, 2014

lukaszw103, w ciągu 10 dni od czasu odebrania paczki mogę zwrócić, a oni w 14 dni wykonują reklamacje czy coś takiego. Za błędy się płaci niestety, dobrze że niewysokie kwoty.
kaccerski, wiem, wiem, opinie o nich znalazłem dopiero po tym jak kupiłem, więcej u nich nic nie kupię! Nawet jakiejś zjebanej śrubki czy podkładki! Teraz się modlę, żeby z cylem było wszystko okej, jak nie to nie wytrzymam psychicznie i ro***erdole go na betonie i dopiero wtedy kupie cylek u NORMALNEGO sprzedawcy.
Bayeriche Motoren Werke


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » pt 21 lut, 2014

motocar filipczuk
odeslałem raz zestaw bo cały był ch***wy. miejsce na oring w cylu nie pokrywało się z uszczelką. odesłałem 13zł w dupę. przysłali taki sam zestaw. pierdoliłem to i zostawiłem ,dobrałem mniejszy oring może da radę. upg padła po 5 odpaleniach. porwała się jak zdejmowałem głowicę sprawdzić czy zawory nie tłuką w tłok.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 26 mar, 2014

Trochę sie tu nie udzielałem :D
No więc, zrobiłem nowe podświetlenie licznika, dotarłem zawory w starej głowicy i kupiłem cylek Moretti od naprawskuter, złożyłem i silniczek śmiga jak po***any :D Tylko zaworki jeszcze brak wyregulować :)

A teraz to co najlepsze. Zdjęcia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I lampy z przodu :)
Postój (spoko, żarówka będzie wymieniona na białą, bo tej niebieskiej trochę się je***)
Obrazek

Krótkie:
Obrazek

Długie:
Obrazek


Zdjęcia są jakie są, wiem, że jakoś ch***wa, ale ważne że coś na nich widać :D

Oceniajcie! :)
Bayeriche Motoren Werke

Zumczasty
Praktykant
Praktykant
Posty: 54
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013
Lokalizacja: Brodnica

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Zumczasty » śr 26 mar, 2014

Zajebis** losiek. Sam bym takiego chciał. Sprzedajesz ?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 26 mar, 2014

Tak, niedługo ląduje na tablicy, choć nie widzi mi się sprzedaż przed wakacjami, to jeśli znalazłby się klient za dobra kasę to sprzedałbym od ręki :)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » śr 26 mar, 2014

Kurcze, sam bym chciał tak swojego zrobić, ale wolę odłożyć na większe moto niż w tym się grzebać i ładować pieniądze szczególnie, że się nie zwrócą. Tak z ciekawości za ile chcesz go sprzedać? :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 26 mar, 2014

Wole nie pisać ile chcę, bo zaraz będzie: "tyle za niego nie dostaniesz", "to tylko chinol, przeróbkami wartości nie podniesiesz". Znam kilku gimbów na forum i wiem, że tak by było :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » śr 26 mar, 2014

KucaQ, są ludzie i taborety, ale i tak myślę ze całkiem sporo możesz zgarnąć za kinię. Teraz tylko mogę życzyć udanego sezonu :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » śr 26 mar, 2014

właśnie chodzi o to, że dużo nie weźmie raczej...każdy woli za tą cenę kupić sponiewieraną rs, itd. a moto śliczne :D tylko z szyby bym usunął naklejkę tą niebieską :D

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Dominxd » śr 26 mar, 2014

To jest wzorowy przykład prawdziwej igiełki :) nie wiem ile go cenisz ale myślę że na pewno znajdzie się ktoś chętny kto zapłaci trochę więcej bo moto jest naprawdę tego warte :)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: szymo_97 » śr 26 mar, 2014

Dominxd, niestety, ale zainwestowana kasa w moto nigdy się nie zwraca. Myślę, że te 2500zł to jest maks co KucaQ mógłby dostać za łośka (i to przy dużym szczęściu).
Zanim się sprzedaje to wiele osób mówi, że dałoby dużo, a jak już dochodzi do sprzedaży to tak kolorowo nie jest :D Wiem jak to było u mnie.

Ogólnie łosiek fajnie odmalowany, ale nie podoba mi sie siedzenie pasażera. Jest za duże względem wszystkiego.
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

Awatar użytkownika
Toman94
Majster
Majster
Posty: 95
Rejestracja: ndz 30 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁaziska

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Toman94 » czw 27 mar, 2014

Tutaj jest ten błotnik przerobiony?
"ÂŻycie motocyklisty nie liczy siĂŞ w latach tylko w kilometrach..."
Bez motĂłra, mina jest ponura :D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/Chopper_50/11903
http://picasaweb.google.pl/Toman94

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 27 mar, 2014

Dzięki za pozytywne, jak i te negatywne opinie, robiłem wedle własnego gustu, a że się komuś nie podoba, to już nie moja broszka :)
szymo_97, nie rozpoczynajmy kwestii pieniężnej, za ile pójdzie, za tyle pójdzie. A nuż znajdzie się ktoś, kto da więcej niż Ty twierdzisz że dostanę. Oczywiście nie łudzę się, ale wszystko może się zdarzyć :) Jacek swojego za 3500 popchnął, a to był taki sam chinol jak mój, Twój i większości osób na tym forum ;p
Toman94, tak, wiem, zbytnio tego nie widać :]
Ostatnio zmieniony czw 27 mar, 2014 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Dominxd » czw 27 mar, 2014

szymo_97, to że zainwestowana kasa nigdy się nie zwraca to ameryki nie odkryłeś :) chodziło mi jedynie o to że na spokojnie weźmie trochęęę więcej niż za pierwszego lepszego łośka z tablicy za 1200zł :)
Koniec o pieniądzach :D

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » czw 27 mar, 2014

czymże są te pieniądze wobec bezcennego doświadczenia :)
KucaQ niektórzy byli ciśnięci za to,że pisali,że moto ma się im podobać :D ale tu masz rację, choppery to takie sprzęty,gdzie indywidualizacja preferencji jest bardzo wskazana :P mi się bardziej podoba styl bobber,ale twój ujmuje dbałością o detale i szczegóły :)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl