https://www.facebook.com/events/672620009444057/
gdzie ? Piła, plac staszica
start ? 11;00






Chyba że wiesz gdzie są garaże na Kaczorskiej, bo muszę złomka zdążyć złożyć... Dlatego robię już wypad, do zobaczenia na miejscu 








Ale musiałem później odłączyć się od grupy bo musiałem jechać w trasę dalej 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości