• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

MOTOMARZANNA 2014

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » sob 22 mar, 2014

https://www.facebook.com/events/672620009444057/

gdzie ? Piła, plac staszica
start ? 11;00


Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Bubles » ndz 23 mar, 2014

Ciężko żebym nie był, mimo że nie mam przeglądu to jadę :D

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » ndz 23 mar, 2014

Bubles może gdzieś byśmy się spotkali ? :D

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Bubles » ndz 23 mar, 2014

demon9705, Taaa, na placu :D Chyba że wiesz gdzie są garaże na Kaczorskiej, bo muszę złomka zdążyć złożyć... Dlatego robię już wypad, do zobaczenia na miejscu ;p

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » ndz 23 mar, 2014

Znaleźliśmy się ehh :D i dzięki jeszcze raz za tą osłonę zębatki zdawczej :D

Obrazek


Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Time Bandit » pn 24 mar, 2014

demon9705, Chyba rozmawiałem z Tobą wczoraj :D

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Bubles » pn 24 mar, 2014

Time Bandit, To nie przypadkiem do Ciebie mówiłem że masz alu cylek?

Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Time Bandit » pn 24 mar, 2014

Bubles, Zgadza się :D Tak to ja byłem czarnym GB`kiem ;)

intelektualista
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Wysoka

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: intelektualista » wt 25 mar, 2014

Pany widziałem Wasze sprzęty :D
Jakiś Ogar gume palił nawet gdy zbliżał się wyjazd z placu xd
Ostatnio zmieniony wt 25 mar, 2014 przez intelektualista, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Time Bandit » wt 25 mar, 2014

O widzę że z Wysoki kolega :D Heh trzeba będzie zrobić jakieś spotkanko małe :D

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » wt 25 mar, 2014

To ja paliłem ogarem gumę :p

Tak na boku szkoda, że prędzej tego nie przeczytałeś, byśmy mogli chwilę pogadać dłużej :D

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 6426_n.jpg

Awatar użytkownika
Time Bandit
Specjalista
Specjalista
Posty: 173
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: ZÂłotĂłw/Okolice

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: Time Bandit » wt 25 mar, 2014

Nom :D Ale musiałem później odłączyć się od grupy bo musiałem jechać w trasę dalej ;)

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » wt 25 mar, 2014

Do jakiegoś następnego spotkania w Pile :D

intelektualista a czy ty czasem nie chciałeś brać udziału w jakimś konkursie ? :D
Ostatnio zmieniony wt 25 mar, 2014 przez demon9705, łącznie zmieniany 1 raz.

intelektualista
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Wysoka

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: intelektualista » śr 26 mar, 2014

kolego na Streeci'e stałem chyba przed Tobą na paradzie, gdy był wyjazd z placu, naklejka Monster na kasku, może coś Ci świta :D
coś tam chciałem ale wstydniś ze mnie xD

Awatar użytkownika
demon9705
Weteran
Weteran
Posty: 284
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: CzarnkĂłw

Re: MOTOMARZANNA 2014

Postautor: demon9705 » śr 26 mar, 2014

mi jeszcze na placu poszedl hampel nozny :>
Coś tam mi świta ale nie moge sobie przypomnieć jak wyglądałeś :p



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl