





Ale pomyślę nad tym czy zostawić czy oklejać 
[/center]


pan_dziobak pisze:Plany, plany, plany... postaw sobie za cel wrzucic 140cc i dąż do niego a nie tylko planuj 140cc.
Aha, i lepiej nie kupuj tych baterii do nakrętek na wentyle xD![]()
A na wakacje się zarobi bo robota i wgl 
[/center]
Serio, to jest dobra inwestycja, a nie wydawanie na durnoty 


Weź to wywal, kup normalne aluminiowe srebrne czy tam jaki kolor lubisz, ale nie świecace, prosze cie 

pan_dziobak pisze:Device, no i co z tego ze miałes je jak go kupiłes? na stałe przykrecone są? nie czujesz ze do trąci odpustem, WT, gimbaza i wgl?Weź to wywal, kup normalne aluminiowe srebrne czy tam jaki kolor lubisz, ale nie świecace, prosze cie
Albo kupię od kolegi czerwone lub srebrne 
[/center]


Wiem to po sobie 


Hmm nad pługiem myślałem ale jak w wakacje będzie większy silnik to najpierw zobaczę jak to będzie wyglądać a jak tak jak było to pług kupię. Jak mówicie, ze brzydko wygląda z tym sticker bomb to nie będę oklejał. Jedynie może tą rączkę z tyłu

[/center]

Maciek pisze:Sprawdź czy nie dostaje za dużo paliwa, i czy masz szczelny układ wydechowy
Bo mam z tyłu taką jakby nakładkę zrobioną ale wcześniej nie strzelał :E

[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości