• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ogar 900

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Ogar 900

Postautor: CZARO » wt 25 lut, 2014

Oryginał 100% lepszy niż z tym stickiem...
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Ogar 900

Postautor: n0r3k » wt 25 lut, 2014

a ja nie. do czego niby ten sticker ma pasować?
zdejm błotnik a reszty nie tykaj.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Ogar 900

Postautor: Device » wt 25 lut, 2014

Mi tam się jednak podoba :) Ale pomyślę nad tym czy zostawić czy oklejać ;)
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: Ogar 900

Postautor: pan_dziobak » wt 25 lut, 2014

ja pierdziele, znów stickerbomb... nie wiem jak wam, ale mnie sie to nie podoba wcale. Do czego to pasuje? Sory ale wg mnie sticker wyglada jak sraka i to rzadka :D
Plany, plany, plany... postaw sobie za cel wrzucic 140cc i dąż do niego a nie tylko planuj 140cc.

Aha, i lepiej nie kupuj tych baterii do nakrętek na wentyle xD haha <facepalm>
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Ogar 900

Postautor: Device » wt 25 lut, 2014

pan_dziobak pisze:Plany, plany, plany... postaw sobie za cel wrzucic 140cc i dąż do niego a nie tylko planuj 140cc.

Aha, i lepiej nie kupuj tych baterii do nakrętek na wentyle xD haha <facepalm>


Ja ten wentyle miałem od początku jak go kupiłem xd tylko baterie padły ;E 140 wpadnie na pewno w wakacje bo teraz hajsu mało :) A na wakacje się zarobi bo robota i wgl :)
[center]Obrazek[/center]


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Ogar 900

Postautor: Bumek » wt 25 lut, 2014

To nie wydawaj na te durne stickery, tylko składaj na jakąś kiermane fajną. Jak dziobaka ogara zobaczyłem z tą m-type, to erekcji dostałem :D Serio, to jest dobra inwestycja, a nie wydawanie na durnoty ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: Ogar 900

Postautor: pan_dziobak » wt 25 lut, 2014

Device, no i co z tego ze miałes je jak go kupiłes? na stałe przykrecone są? nie czujesz ze do trąci odpustem, WT, gimbaza i wgl? :D Weź to wywal, kup normalne aluminiowe srebrne czy tam jaki kolor lubisz, ale nie świecace, prosze cie :D
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Ogar 900

Postautor: Device » wt 25 lut, 2014

pan_dziobak pisze:Device, no i co z tego ze miałes je jak go kupiłes? na stałe przykrecone są? nie czujesz ze do trąci odpustem, WT, gimbaza i wgl? :D Weź to wywal, kup normalne aluminiowe srebrne czy tam jaki kolor lubisz, ale nie świecace, prosze cie :D


Nie gimbaza nie spokojnie xd Wentylki nie świecą bo baterie jebły xd Jak go kupiłem to tak są bo są :) Albo kupię od kolegi czerwone lub srebrne :D
Ostatnio zmieniony wt 25 lut, 2014 przez Device, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Ogar 900

Postautor: Czyżu15 » wt 25 lut, 2014

lipa, nie ruszaj go , mozesz jedynie oslone tlumika w carbon dac tak jak mial wilku, i kolanko poszprejować, oponki zmienic, alusy jak Ci sie hajsy zgadzają
only vag

Awatar użytkownika
pan_dziobak
Majster
Majster
Posty: 120
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: S-c

Re: Ogar 900

Postautor: pan_dziobak » wt 25 lut, 2014

albo sobie pług dokupić, bo łyso bez niego
Loud pipes save lives

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Ogar 900

Postautor: ReallY » wt 25 lut, 2014

Ja bym pługu nie kupował, bo jeśli będzie miał 140 to szkoda taki silnik zasłaniać :D Wiem to po sobie :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
mariusz954
Specjalista
Specjalista
Posty: 167
Rejestracja: śr 06 lis, 2013
Lokalizacja: Sucha

Re: Ogar 900

Postautor: mariusz954 » wt 25 lut, 2014

Ogar fajny tylko silnik jakiś wiekszy by sie przydał :D
Toros El Clasico SWAP Lifan 120cc

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=10231

ZAPRASZAM! :D

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Ogar 900

Postautor: Device » wt 25 lut, 2014

Alusa mam na razie tylko z tyłu :) Hmm nad pługiem myślałem ale jak w wakacje będzie większy silnik to najpierw zobaczę jak to będzie wyglądać a jak tak jak było to pług kupię. Jak mówicie, ze brzydko wygląda z tym sticker bomb to nie będę oklejał. Jedynie może tą rączkę z tyłu :)

Edit: Chłopaki Ogar od pewnego czasu zaczyna mi strzelać z tłumika. I to mnie wkurza :E Ogar kopcić nie kopci jedynie na zimnym silniku trochę widać dymek. Co mam sprawdzić i wgl bo rozgrzebywać to mi się specjalnie go nie chce? A pytam się was czy jak tak strzela nie raz czy coś mi szybko nie padnie w nim :)

A tu foto z małej wyprawy ale to jeszcze na feldze szprychowej :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 04 mar, 2014 przez Device, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Ogar 900

Postautor: Maciek » wt 04 mar, 2014

Sprawdź czy nie dostaje za dużo paliwa, i czy masz szczelny układ wydechowy
Obrazek

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Ogar 900

Postautor: Device » wt 04 mar, 2014

Maciek pisze:Sprawdź czy nie dostaje za dużo paliwa, i czy masz szczelny układ wydechowy


Paliwa nie dostaję bo czyściłem gaźnika i złożyłem z powrotem bo był czyściutki :E Układ wydechowy sprawdzę jutro po szkole :) Bo mam z tyłu taką jakby nakładkę zrobioną ale wcześniej nie strzelał :E

Edit: Układ wyczyściłem. Strzały jakby znikły ale jeszcze nie raz strzeli. Wyreguluję w sobotą ewentualnie poniedziałek zawory i zobaczę co będzie dalej. Chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje? :)
Ostatnio zmieniony czw 06 mar, 2014 przez Device, łącznie zmieniany 2 razy.
[center]Obrazek[/center]



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl