• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wizualka/Światła

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » ndz 23 lut, 2014

Witam
Chciałbym się was zapytać co niedrogo mógłbym jeszcze zrobić w moim Benzerze.
Na 100% pozrywam naklejki i zostawie 1 może 3.
Zrobiłem sb licznik Paczajcie:
Obrazek

Nwm, paski na koła już mam, lusterka i kierunki wymienialem bo i tak musiałem.
Może macie jakieś propozycje?
Mam zamiar Podwyższyć tył poprzez danie wyższych amorków od mz
http://allegro.pl/amortyzatory-mz-etz-1 ... 32388.html
Myślałem też nad licznikiem rowerowym, gnieździe do zapalniczki i uchwycie na telefon.
Mam zamiar też wstawić mocniejszą żarówkę, bo ta słabo świeci i to bardzo.
Ogl niedługo usuwam całą instalację od rozrusznika co da mi lepsze ładowanie, więc powinno dawać radę pociągnąć.
OTO MOJE MOTO :D :
Obrazek
Dodam że wszystko zależy od hajsu i czy uda mi sie z pracą w wakacje, dlatego wolałbym jakieś tanie rozwiązania.
Co myślicie o lightbarach z tego?
http://allegro.pl/lampka-lampa-rowerowa ... 47915.html
Oświetlało by to co jest niedaleko moto, a lampa to co dalej, niestety czasami musze jechać nocą po dziurach i przydało by się coś takiego.
Ostatnio zmieniony ndz 23 lut, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.


bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: Wizualka/Światła

Postautor: bury159753 » ndz 23 lut, 2014

lusterka łezki, tylną lampe lekko przyciemnić odpowiednią folią ( ale lekko ). A Lightbary gdzie byś zamontował?
Ostatnio zmieniony ndz 23 lut, 2014 przez bury159753, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » pn 24 lut, 2014

Akurat lusterka to mam fajnie koso :D
Tylna lampa: pomyślę :DL
LightBary - na lagach mam takie uchwyty od odblasków, myślełem żeby na tym :D
A jak nie to zawsze cos mona wykobinowaac xD

Awatar użytkownika
mariusz954
Specjalista
Specjalista
Posty: 167
Rejestracja: śr 06 lis, 2013
Lokalizacja: Sucha

Re: Wizualka/Światła

Postautor: mariusz954 » pn 24 lut, 2014

Ja bym zostawił tak jak jest bo benzerki w serii bardzo ładnie sie prezentuja ew. Usuń całkowicie tylny błotnik :D a tak poza tematem skąd masz tarcze zegarow??
Toros El Clasico SWAP Lifan 120cc

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=10231

ZAPRASZAM! :D

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Wizualka/Światła

Postautor: dzikilopez » pn 24 lut, 2014

Ligthbary to do chopperka pasują. Lepsza lampa to od Zetki z 35W HS1 (h4) do dostania na allegro u BARTEL`a . W żadne czachy UFO się nie baw bo szkoda kasy. Usunięcie instalacji rozrusznika pozbawi Cię tylko rozrusznika a ładowania nie poprawi. Jaki tam masz stator ? 6 cewek ?
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+


Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » pn 24 lut, 2014

Tak 6 cewkowy.
KOlega usunął tą instalację i mówił że poprawiło się ładowanie.

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » pn 24 lut, 2014

mariusz954 pisze:Ja bym zostawił tak jak jest bo benzerki w serii bardzo ładnie sie prezentuja ew. Usuń całkowicie tylny błotnik :D a tak poza tematem skąd masz tarcze zegarow??

Sam robiłem, tzn kolegą je wycinałem a sam project i paski led niebieskie ;D
Ostatnio zmieniony pn 24 lut, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Wizualka/Światła

Postautor: ReallY » pn 24 lut, 2014

danielafel, Ciekawe jakim sposobem, w uja se poleciał...
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » pn 10 mar, 2014

Myślicie że przewinienie drutu barokowego na cewki to dobry pomysl???



Przepraszam, ale poległem <idzpanwh*j> /Bubles
Ostatnio zmieniony pn 10 mar, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Wizualka/Światła

Postautor: dzikilopez » pn 10 mar, 2014

danielafel pisze:Myślicie że przewinienie drutu barokowego na cewki to dobry pomysl???


CZEGO?? Jakiego drutu??
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » pn 10 mar, 2014

Sorka z tel pislaem i mi T9 zmieniło xD
Chodziło mi o przewinięcie drutu nawojowego.
Kupić nowy, więcej przewinąć

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Wizualka/Światła

Postautor: dzikilopez » wt 11 mar, 2014

Uwierz mi że przewinąć cewki to nie tak hop siup zmian dup. Zmian przekroju wiąże się z tym że wszystko zaczyna rosnąć i bieda jest się upchać na karkasie, jedynie co to można nawinąć równolegle dwa mniejsze przekroje. Dodatkowo należy pilnować kierunku nawijania zwoi na karkas. Potem to połączyć, wpakować do lakieru i wygrzać w piecu.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Wizualka/Światła

Postautor: danielafel » śr 12 mar, 2014

Pi co to w piecu wygrzewac??

Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: Wizualka/Światła

Postautor: dzikilopez » śr 12 mar, 2014

Żeby lakier chwycił, nie byle jaki lakier tylko odpowiedni do impregnacji uzwojenia np DOLFON. Taka technologia.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl