Chciałbym się was zapytać co niedrogo mógłbym jeszcze zrobić w moim Benzerze.
Na 100% pozrywam naklejki i zostawie 1 może 3.
Zrobiłem sb licznik Paczajcie:
Nwm, paski na koła już mam, lusterka i kierunki wymienialem bo i tak musiałem.
Może macie jakieś propozycje?
Mam zamiar Podwyższyć tył poprzez danie wyższych amorków od mz
http://allegro.pl/amortyzatory-mz-etz-1 ... 32388.html
Myślałem też nad licznikiem rowerowym, gnieździe do zapalniczki i uchwycie na telefon.
Mam zamiar też wstawić mocniejszą żarówkę, bo ta słabo świeci i to bardzo.
Ogl niedługo usuwam całą instalację od rozrusznika co da mi lepsze ładowanie, więc powinno dawać radę pociągnąć.
OTO MOJE MOTO
:
Dodam że wszystko zależy od hajsu i czy uda mi sie z pracą w wakacje, dlatego wolałbym jakieś tanie rozwiązania.
Co myślicie o lightbarach z tego?
http://allegro.pl/lampka-lampa-rowerowa ... 47915.html
Oświetlało by to co jest niedaleko moto, a lampa to co dalej, niestety czasami musze jechać nocą po dziurach i przydało by się coś takiego.






/Bubles