zagraj1234 pisze:Bardzo fana baza do odbudowy.
Mam silnik o poj 140cc i na przełożeniach 16/46 przekroczyć 110kmh(mierzone gpsm) można jedynie z przepaści a co dopiero o połowę mniejszą pojemnością
Gps ostro przekłamuje jak ja mierzyłem to na jednym jechałem 80 na drugim 50 a na innym 180

KucaQ pisze:Dalej ten wynalazek "jeździ" 120km/h czy wreszcie zszedłeś na ziemię?
Nie jechałem z pełna predkością. Żeby jechać ok 120 musiał by wejść w rezonans na 6 biegu




![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)

ale projekt fajny 

