. Simsony są miód malina bo można z nich wyciągać siłę 2-3 krotnie większą niż po wyjściu z fabryki, to jest po prostu porządna niemiecka maszyna
.



. Simsony są miód malina bo można z nich wyciągać siłę 2-3 krotnie większą niż po wyjściu z fabryki, to jest po prostu porządna niemiecka maszyna
.














PS jak masz jakieś części do sprzedania od 50t-1 to pisz do mnie może coś mis ie przyda do mojego 

.






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości