• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: PłanDeK » ndz 15 sty, 2012

Fajne kumarki i simsonek :D. Simsony są miód malina bo można z nich wyciągać siłę 2-3 krotnie większą niż po wyjściu z fabryki, to jest po prostu porządna niemiecka maszyna ;].
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!


paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » czw 19 sty, 2012

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Taka mała zmiana. z którymi lepiej?
Ostatnio zmieniony czw 19 sty, 2012 przez paliwo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: BeNeK » czw 19 sty, 2012

ja tam nie jestem przyzwyczajony do tych pierwszych wolę osobiście zwykłe na sprężynach
choć chyba na tych pierwszych o bardziej pod oryginał ??
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Wilku1122 » czw 19 sty, 2012

paliwo, Fajnie ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Lunatyk^ » czw 19 sty, 2012

te pierwsze to są od starszych komarów bodajże Komar 3 albo kadet.


paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » śr 02 maja, 2012

Witam po długiej niebecności.
Czerwony komar sprzedany. Robie teraz T1 cały czas, podpasowałem już silnik od sima. Rama jeszcze raz bd malowana. W maju być może ruszy cos dalej;) :)

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Bubles » śr 02 maja, 2012

Foty T1 :D A zmiana kolorku? Czy tylko odświeżenie?

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » pt 04 maja, 2012

W t1 sie zbyt wiele nie zmieniło, koła chrom dostał 19 cali. chlapacze i tyle. Rama będzie taka jaka jest. Poleci tylnia lampa simson s50 do tego kwadratowe białe kierunki. Mały kuferek żeby dać akumulator. i ładowanie prostownik z sima zakupiłem za 20zł sprawne.
Niedługo zakupie za 40zł dekiel lewy i inne pierdoły. Jak by ktoś miał cewkę w/n od jawki 8v albo simsona 6v to chętnie zakupie.

I jakiś kuferek mały, z kluczykiem zamykający się. Żeby był ze stelażem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Żaba » pt 04 maja, 2012

Bardo dobrze robisz tylko nie rób tuningu nie wiadomo jakiego takich klasyków się nie niszczy ja swoją przygodę zaczynałem na 50T1 :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Saint
Amator
Amator
Posty: 11
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: J-no

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Saint » pt 04 maja, 2012

Możesz dać jakieś fotki z tym silnikiem od simka? I oczywiscie respekt za to co robisz ;) PS jak masz jakieś części do sprzedania od 50t-1 to pisz do mnie może coś mis ie przyda do mojego ;p
cookies! ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Stunter908 » pn 25 cze, 2012

Ciekawe romety powodzenia ja już kończę swoją jawke :> .
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » ndz 06 sty, 2013

Witam po długiej przerwie. Z nowości to tak
Komarów już nie ma.
Simson jeszcze stoi w garażu.
Obecnie szykuje MZ ETZ 150
Prawko A już w kieszeni ;)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: michau_ek » ndz 06 sty, 2013

gratuluje zdania i zazdroszcze ci tego prawka argh :D

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » pn 24 lut, 2014

MZ sprzedana :(
Przymierzam się do zakupu 125cm ale w 4t coś nowego .
Co byście mogli mi polecić ?

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Yato » pn 24 lut, 2014

cbr 125, hyosung gt 125, mz sm 125 :)
jest jeszcze senda 125 i dużo innych rieju itp :)
:)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl