• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Romet Komar 2352 by Barto5050

Zaprezentuj swoją maszynę.
Barto5050
Posty: 4
Rejestracja: czw 24 lut, 2011
Lokalizacja: Turze Pole (Podkarpackie)
Kontaktowanie:

Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Barto5050 » czw 24 lut, 2011

Witam! Jestem Bartek i chcę wam dziś pokazac mojego Rometa Komara 2352(3) komarek oczywiście po remońcie zostały wymienione:
-gumki na stopki
-2x żarówki
-lewa rączka
-cylinder +tłok
-Simmeringi
-Łożyska
-Tarcze sprzęgłowe

Mój profil na polskiej jezdzie i na Youtube : http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/111779
http://www.youtube.com/user/Barto5050ifly
Moje marzenie to w lecie kupic ogara 900 i o niego dbac ! Prosze o oceny na PJ i YT Pozdrawiam !!!!!!:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony czw 24 lut, 2011 przez Barto5050, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Wilku1122 » czw 24 lut, 2011

No ładny komar zadbany ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: kriss3000 » czw 24 lut, 2011

popraw link z pj bo nie działa
Wszystko na swoje priorytety, niestety...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Barto5050
Posty: 4
Rejestracja: czw 24 lut, 2011
Lokalizacja: Turze Pole (Podkarpackie)
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Barto5050 » czw 24 lut, 2011

link poprawiony można włączac :) <figielek>

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Pawlos312 » czw 24 lut, 2011

Komarek ładny, widać, że zadbany.
Obrazek


Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: GrzesQ » czw 24 lut, 2011

Barto5050, Mam taki sam ;)
Też z silnikiem "kwadraciak" 2352, biegi w rączce. Jest remontowany, kolega wymienia mi simmeringi, lożyska, wał, o dziwo zachował się w stanie nie naruszonym <figielek>
Całość chcę oddać do piaskowania i malowania proszkowego, a silnik do szkiełkowania ;)
Pozdrawiam ;)

Barto5050
Posty: 4
Rejestracja: czw 24 lut, 2011
Lokalizacja: Turze Pole (Podkarpackie)
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Barto5050 » sob 26 lut, 2011

GrzesQ życzę ci powodzenia w renowacji myślę,że jak już skończysz to go nam zaprezentujesz :) ;P

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: piotrus96 » pn 28 lut, 2011

Barto5050, Oryginalny lakier ? :O Gratulacje za utrzymanie w takim stanie do teraz. 34 lata już a wygląda jak nowy... Super! Tam jest silnik Dezamet 019 jak się nie mylę?

Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: kriss3000 » wt 01 mar, 2011

piotrus96, to nie jest 019, 019 to ten 3 biegowy, co ma troche inne okna w cylu i sprzęgło z trzema tarczami

ten jak się nie myle to 017. Mam racje?

PS: sorry za OT i odp na pytanie nie do mnie
Ostatnio zmieniony wt 01 mar, 2011 przez kriss3000, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko na swoje priorytety, niestety...



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: pavaczek » wt 01 mar, 2011

kriss3000, dokładnie, jest to 017, 019 jest 3 biegowy ;)

Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: kriss3000 » śr 02 mar, 2011

pavaczek, popylało sie kiedyś na rometach ^^ stare czasy
Wszystko na swoje priorytety, niestety...



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Barto5050
Posty: 4
Rejestracja: czw 24 lut, 2011
Lokalizacja: Turze Pole (Podkarpackie)
Kontaktowanie:

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Barto5050 » śr 02 mar, 2011

piotrus96 pisze:Barto5050, Oryginalny lakier ? :O Gratulacje za utrzymanie w takim stanie do teraz. 34 lata już a wygląda jak nowy... Super! Tam jest silnik Dezamet 019 jak się nie mylę?
Piortus96 silnik 017 "Kwadracik" pomalowany na czerwono Pozdrawiam !

lolopielnia
Majster
Majster
Posty: 122
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Pielnia, Sanok

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: lolopielnia » śr 01 cze, 2011

mój kolega ma takiego komara tylko okrągly silnik (predom-dezamet) biegi na noge sam się dziwie co to jest XD ale wyciągnął ze stodoły i z pierwszego kopa odpalił rame ma taką jak ty

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Romet Komar 2352 by Barto5050

Postautor: Goger » czw 02 cze, 2011

drogie masz tam u siebie świece :P ja kupiłem u siebie do komara NGK za mniej niż 10 zł



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl