-gumki na stopki
-2x żarówki
-lewa rączka
-cylinder +tłok
-Simmeringi
-Łożyska
-Tarcze sprzęgłowe
Mój profil na polskiej jezdzie i na Youtube : http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/111779
http://www.youtube.com/user/Barto5050ifly
Moje marzenie to w lecie kupic ogara 900 i o niego dbac ! Prosze o oceny na PJ i YT Pozdrawiam
!!!!:)
















stare czasy
ja kupiłem u siebie do komara NGK za mniej niż 10 zł