Witam. Jak wszyscy wiemy została wprowadzona telewizja analogowa i od tego czasu zauważyłem że moja babcia narzeka że nie ma sygnału gdy moto jest odpalone bądź przejeżdżam. Jest na tyle źle że muszę wyprowadzić moto na drogę i odjechać jak najszybciej inaczej wyleci na mnie z miotłą

Sądziłem że to wina źle ustawionej anteny ponieważ niegdyś tak było po przejechaniu każdego samochodu. Jak się później dowiedziałem praktycznie wszyscy którzy mają telewizję analogową nie mają sygnału gdy mijam ich dom bądź stoję pod nim, wiejscy mechanicy twierdzą że mam przebicie na cewce no dobra ale ja i 4-5 innych kolegów też mamy? Spotkaliście się z takimi przypadkami? Może macie jakieś pomysły jak temu zaradzić po za nie używaniem moto?
