• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Podwyższenie tyłu

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » śr 29 sty, 2014

Witam
Chciałbym podnieść trochę tył w moim benzerze.
Obrazek
Jak myślicie lepiej przedłużki czy nowe dłuższe amortyzatory?
Jak nowe to od jakiego moto.
Chciałbym żeby były twardsze :D
Moto chce podnieść o 5-10 cm

Słyszałem że jak przedłużki to najlepiej je przyspawać do amorków, bo jak się poluzują śruby to mogą się amorki złamać (\_)


A i jeszcze pytanie.
Licznik rowerowy... To dobry pomysł? Magneto nie będzie zakłócać?
http://allegro.pl/podswietlany-licznik- ... 91464.html
Ostatnio zmieniony śr 29 sty, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: Vesper » śr 29 sty, 2014

danielafel, Dużo lepiej dać dłuższe amortyzatory aniżeli dawać przedłużki.

Najpopularniejsze i chyba najlepsze są te od MZ:

http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... zia%C5%82y

Co do licznika Ci nie powiem, bo nie bawiłem się z tym nigdy.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » śr 29 sty, 2014

Są dużo dłuższe od orginalnych ?
I jeszcze czy jak je szprejem na czarno walne albo jakiś inny kolor to czy potem ten lakier nie popęka n a nich. Wkońcu to będzie się uginać...
Ostatnio zmieniony śr 29 sty, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
carlos
Weteran
Weteran
Posty: 544
Rejestracja: pt 09 gru, 2011
Lokalizacja: KoÂło

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: carlos » śr 29 sty, 2014

Mam dłuższe amorki na sprzedaż :)
Zumico GR500 swap Cagiva Mito 125 ---> Suzuki GS500

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » śr 29 sty, 2014

Carlos, może jakies zdj, wymiary :D Cena i wgl jakieś info czy twarde/miekkie :D


Awatar użytkownika
Rebeluch
Weteran
Weteran
Posty: 372
Rejestracja: wt 12 lis, 2013
Lokalizacja: Wyspy Owcze
Kontaktowanie:

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: Rebeluch » śr 29 sty, 2014

danielafel, Możesz zapuścić zdjęcie pasków na koła ? Jaki brałeś rozmiar ?
Daj + to nie boli a motywuje !
________> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/145150 <______________

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » śr 29 sty, 2014

Rebeluch pisze:danielafel, Możesz zapuścić zdjęcie pasków na koła ? Jaki brałeś rozmiar ?

Zapomniałem że mam z tylu 16 a z przody 18 i 18 wziąłem :D
Ale przyciąłem ładnie i jak ogrzałem to zrobiło się plastyczne i w miare wygląda :D
jak będzie ciepło to dodam ale to musisz poczekać :D

Awatar użytkownika
WrednY
Majster
Majster
Posty: 114
Rejestracja: pt 30 gru, 2011
Lokalizacja: Siedleczka

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: WrednY » pn 03 lut, 2014

Może coś takiego ? Posiadają regulacje twardości mam podobne w ogarze 900 tylko kolor jest inny i są jak dla mnie super.

Obrazek


Lub coś takiego może :

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/amortyzatory-przednie-atv-quad-150-200c-i3934139495.html
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu
przeÂżywasz wiĂŞcej w ciÂągu 5 minut
niÂż niektĂłrzy ludzie przez caÂłe swoje Âżycie."

Burt Munro

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: sasek94 » pn 03 lut, 2014

Zmierz jakie masz długie, to postaram Ci się coś dobrać:)

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » czw 06 lut, 2014

Jak bd w domu to zmierze bo już nie pamietam.
Wiem że od mz sa o 4-5 cm dluzsze bo mierzylismy z kolegą moje i jego.
UPUP te 1 co dales sam obrazek dasz linka do allegro?

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » pt 07 lut, 2014


Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » sob 22 lut, 2014

Amortyzatory u mnie mają 32 cm długości :D
Ktoś ma jakieś propozycje?

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: Nartivun » sob 22 lut, 2014

danielafel, miałem te amortyzatory od MZ-ty w simsonie, polecam, bardzo dobre :) A co do licznika to miałem w WSie zwykły rowerowy ze straganu, najtrudniejszy był montaż ale "trytki" i trochę kombinowania wystarczyło :D I żadnych zakłóceń nie było :)
Ostatnio zmieniony sob 22 lut, 2014 przez Nartivun, łącznie zmieniany 1 raz.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: danielafel » ndz 23 lut, 2014

Też myśłę nad tymi od mz, tanie i mają regilacje twardości co się przydaje :D
Ktoś ma jakieś propozyccje jeszcze?
One są tylko 4 cm dluzsze a ja chce tak 7-10 :D
Ostatnio zmieniony ndz 23 lut, 2014 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Podwyższenie tyłu

Postautor: KucaQ » ndz 23 lut, 2014

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy jaka będzie koza przy amorkach 10cm dłuższych od oryginałów.
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron