Chciałbym podnieść trochę tył w moim benzerze.
Jak myślicie lepiej przedłużki czy nowe dłuższe amortyzatory?
Jak nowe to od jakiego moto.
Chciałbym żeby były twardsze
Moto chce podnieść o 5-10 cm
Słyszałem że jak przedłużki to najlepiej je przyspawać do amorków, bo jak się poluzują śruby to mogą się amorki złamać (\_)
A i jeszcze pytanie.
Licznik rowerowy... To dobry pomysł? Magneto nie będzie zakłócać?
http://allegro.pl/podswietlany-licznik- ... 91464.html






