• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Italjet Formula 50 AC

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
GawroN
Praktykant
Praktykant
Posty: 49
Rejestracja: pt 08 lut, 2013
Lokalizacja: Pabianice

Italjet Formula 50 AC

Postautor: GawroN » ndz 29 gru, 2013

Cześć! Jako że Gibon czeka na prostowanie ramy i lagów, kupiłem coś innego. Na początku nie chciałem skutera ale że trafiła się okazja, zakupiłem Italjeta Formula 50 chłodzonego powietrzem. Plastiki przednie trochę zmęczone, ale jak na jego wiek nie jest źle, póki co trzeba wyregulować gaźnik bo gaśnie gdy w czasie postoju puszcze manetke oraz wymienić amortyzator z przodu bo dobija, za to przyspieszenie jest bardzo zadowalające jak dla mnie.
Pojemność: 50ccm
Rocznik: 1996
Vmax: 70-73
Spalanie: ok 4-5l
Pojemnosć baku: Podobno 10 L :>

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: CZARO » ndz 29 gru, 2013

k***a jak ja nie lubie tych wahaczy czy co to jest z przodu.Szpeci jak sk***ysyn :/ Poza tym Dobre moto.Ile dałeś?
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: ThC_PoProstuJa » ndz 29 gru, 2013

Kolor troche ch***wy :D A ogólnie to motorek niczego sobie :)
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: Bumek » ndz 29 gru, 2013

Fuuu ;/ A co do gb, to radzę Ci kupić nową ramę, bo jest ryzyko, że pierdzielnie podczas jazdy, jak w moim ogarze :>
Obrazek

Awatar użytkownika
GawroN
Praktykant
Praktykant
Posty: 49
Rejestracja: pt 08 lut, 2013
Lokalizacja: Pabianice

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: GawroN » ndz 29 gru, 2013

Dałem 800 ziko. Z tym wachaczem wyróżnia się z tłumu <lol>
Ostatnio zmieniony ndz 29 gru, 2013 przez GawroN, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: ThC_PoProstuJa » ndz 29 gru, 2013

To tanio nawet :D
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: Yato » pn 30 gru, 2013

Obrazek
co to za zawiecha z przodu? wycudowane jakieś, po co to ?
Ostatnio zmieniony pn 30 gru, 2013 przez Yato, łącznie zmieniany 1 raz.
:)

Awatar użytkownika
GawroN
Praktykant
Praktykant
Posty: 49
Rejestracja: pt 08 lut, 2013
Lokalizacja: Pabianice

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: GawroN » sob 11 sty, 2014

Łapcie kilka lepszej jakości zdjęć :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 11 sty, 2014 przez GawroN, łącznie zmieniany 3 razy.

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: to&owo » ndz 12 sty, 2014

weź obfotografuj ten wahacz :D

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: Fedex » czw 30 sty, 2014

Wahacz może dziwny ale genialnie pochłania wszystkie nierówności <lol>

GawroN, Powiedz mi jedno, ty masz gaźnik przykręcany czy montowany na wcisk do króćca?

Awatar użytkownika
Mirek
Weteran
Weteran
Posty: 255
Rejestracja: czw 03 paź, 2013
Lokalizacja: RBR

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: Mirek » czw 30 sty, 2014

Nie jest zły. Czy tylko ja uważam że italijety są takie takie dziwne
Zapraszam do tematu o moim Torosie viewtopic.php?t=10371

Zapraszam do tematy o mojej Motorynce viewtopic.php?p=140430#140430

Awatar użytkownika
_Kopi_
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Poland

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: _Kopi_ » pt 31 sty, 2014

Mirek, mi również, są dość specyficzne jak na skuter ale podobno bardzo przyzwoita maszyna :)

Awatar użytkownika
GawroN
Praktykant
Praktykant
Posty: 49
Rejestracja: pt 08 lut, 2013
Lokalizacja: Pabianice

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: GawroN » ndz 23 lut, 2014

Cześć. Wrzucam kilka nowych fotek Itala, który póki co sprawuje się świetnie poza spalaniem i dławnieniem się przy odpuszczeniu i dodaniu za chwile gazu..Wachacz z przodu u mnie jest to porażka, nie dosyc że ma mały skok to dobija na każdej dziurze.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Device
Majster
Majster
Posty: 126
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Lokalizacja: Polska

Re: Italjet Formula 50 AC

Postautor: Device » ndz 23 lut, 2014

Nie no zły nie jest ten wahacz tam ładnie pasuję ;) Tylko mi się ciut przód nie podoba :E A tak to ładny :)
[center]Obrazek[/center]



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl