Pojemność: 50ccm
Rocznik: 1996
Vmax: 70-73
Spalanie: ok 4-5l
Pojemnosć baku: Podobno 10 L






Poza tym Dobre moto.Ile dałeś?
A ogólnie to motorek niczego sobie 

A co do gb, to radzę Ci kupić nową ramę, bo jest ryzyko, że pierdzielnie podczas jazdy, jak w moim ogarze 















Tylko mi się ciut przód nie podoba :E A tak to ładny 
[/center]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości