Zastanawiam się nad wyjazdem moim moto nad morze ..
Tylko potrzebuje jakiegoś rówieśnika ..
Pochodze z Sanoka ( podkarpacie )
Pisałbym się może ktoś ?


















) 

Mogę oczywiście dojechać do kogoś , jeśli to będzie potrzebne 


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości