• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Morze 2014

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Morze 2014

Postautor: Indianer » wt 24 gru, 2013

Witam .
Zastanawiam się nad wyjazdem moim moto nad morze ..
Tylko potrzebuje jakiegoś rówieśnika ..
Pochodze z Sanoka ( podkarpacie )
Pisałbym się może ktoś ? :>


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Morze 2014

Postautor: to&owo » wt 24 gru, 2013

ja autem będę jechał pewnie na wiosnę ,zależy kiedy coś kupię .

Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » wt 24 gru, 2013

Szukam niestety kompana na 2 kółkach (;

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: Morze 2014

Postautor: Bubles » wt 24 gru, 2013

speeder, To jedziemy razem na wiosnę xd?

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Morze 2014

Postautor: MAGIK » wt 24 gru, 2013

ja jestem zachodniopomorskie , ale na dzień czy pod namiot?


Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » wt 24 gru, 2013

Wiesz , ja mam pod 800 km więc nie ma innej opcji , jak pod namiocik :>

Awatar użytkownika
DanielKR
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 27 wrz, 2013
Lokalizacja: Puck

Re: Morze 2014

Postautor: DanielKR » śr 25 gru, 2013

jaki cel konkretnie?

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Morze 2014

Postautor: to&owo » śr 25 gru, 2013

bubles można lecieć ,tyle ,że ja do koleżanki jadę i tam zamierzam nocować ,ale ciebie raczej nie wkręcę tam xD

Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » śr 25 gru, 2013

Cel ? Przejechać całą Polskę :)

Nie ma nikogo , kto by miał na tyle odwagi i chęci , żeby przeżyć przygodę życia ? :(
Ostatnio zmieniony śr 25 gru, 2013 przez Indianer, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Morze 2014

Postautor: ReallY » śr 25 gru, 2013

Będzie mały spam ale...

Indianer, Pewnie nie pojedzie z tobą nikt ale wynacz trasę pokombinuj z mapką użytkowników zmodyfikuj ją i każdy z tobą po te 50km zrobi bo pogadacie sobie podzielicie doświadczeniem itp. ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » śr 25 gru, 2013

Wiesz , tez tak uważam .. Kurde , nikt .. Ale jeszcze jest pół roku , może się ktoś skusi .. A jak nie , to samo pojade , ale będzie przez 1\2 frajdy ..
Musze ogarnąć dokładnie mapę , miejsca które chce odwiedzić , gdzie mógłbym się zatrzymać i wgl . Musze to wszystko ogarnąć , ale myślę , że nie miałbym problemu wyjechać po kogoś nawet kilkaset kilometrów :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Morze 2014

Postautor: KucaQ » czw 26 gru, 2013

Chociaż w te 2 osoby jechać, w razie awarii pojedzie do jakiegoś sklepu czy coś. Ja jak leciałem do Giżycka to jechałem z jednym kumplem, awarii na szczęście nie było, ale gdy jeden nie będzie znał trasy, to drugi będzie znał (ja na przykład nie wiedziałem jak jechać przez Nidzicę :D ) ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » czw 26 gru, 2013

Kurde chciałbym z kimś ..! Na pewno znajdę kogoś odpowiedniego ! :D
Słyszałem o trasce , słyszałem :D


Mam pierwszy nocleg ! Łuków ! U Marcina Jóźwiaka ! Ktoś chętny na dołączenie się i jazda w Polskę ? :D Mogę oczywiście dojechać do kogoś , jeśli to będzie potrzebne :D
Ostatnio zmieniony czw 26 gru, 2013 przez Indianer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_Kopi_
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Poland

Re: Morze 2014

Postautor: _Kopi_ » pt 27 gru, 2013

Do jakiej miejscowości dokładniej nad morze jedziesz ??

Awatar użytkownika
Indianer
Praktykant
Praktykant
Posty: 63
Rejestracja: wt 24 gru, 2013
Lokalizacja: Sanok

Re: Morze 2014

Postautor: Indianer » pt 27 gru, 2013

Hm , nie mam jeszcze ustalonego . Gdańsk myśle że docelowe . I objechać "cały brzeg" :)



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl