• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Popierdalacz
Amator
Amator
Posty: 11
Rejestracja: śr 05 cze, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: Popierdalacz » pn 09 gru, 2013

Starczy krytyki ! :P jestem amatorem i próbuje coś działać ten wydech mi się podoba moze pomysle nad jakaś koncowka :P aktualnie nie mam filmiku bo mi cewka sie rozjebala i i skry nie ma i niemoge nagrac :P

MI SIĘ PODOBA A TO NAJWAŻNIEJSZE ! ROBIE TO DLA SIEBIE !
Czeba
ZA
PIER
DALAÆ !


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: KucaQ » pn 09 gru, 2013

Popierdalacz pisze:ROBIE TO DLA SIEBIE !

To niepotrzebnie przedstawiałeś <troll>
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
klemens244
Weteran
Weteran
Posty: 478
Rejestracja: wt 29 lis, 2011
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: chopper 125
Kontaktowanie:

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: klemens244 » wt 10 gru, 2013

Podpierdalacz: nadawaj dalej co Ciebie boli. Załatwimy temat od ręki i POZYTYWNIE. Lewa

Awatar użytkownika
klemens244
Weteran
Weteran
Posty: 478
Rejestracja: wt 29 lis, 2011
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: chopper 125
Kontaktowanie:

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: klemens244 » wt 10 gru, 2013

Volumne pisze:speeder, mugena do środka może spróbuje wrzucić :d

Gładkolufowego chyba o tym myślisz, bo ja wole tłumiki. Nie wiadomo z której strony Ciebie zahaczę, hahahaha

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: Volumne » wt 10 gru, 2013

klemens244, nie pisz postu pod postem . A co zrobisz z wydechem to już rób co chcesz ..
Obrazek


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: to&owo » wt 10 gru, 2013

nie no ,musisz dać końcówkę ,bo to rynna jak powiedział Norek ,wiesz jaki to będzie mieć dźwięk ? zobacz filmy w moim temacie...
o co chodzi z tym zahaczeniem ?

Awatar użytkownika
klemens244
Weteran
Weteran
Posty: 478
Rejestracja: wt 29 lis, 2011
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: chopper 125
Kontaktowanie:

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: klemens244 » wt 10 gru, 2013

No przecież widzisz, że tu jestem nowy, więc spoko. Muszę nauczyć się kultury tubylców. Zahaczenie w dB. Jak wiesz 96 dB to jest max wg War. Dopuszcz. do Rochu Pojazdów Kołowych.
A tak nawiasem, to waliłem tłumiki priv na podwórku jako hm... źródło kasy na colę, hahaha. Jest parę patencików.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: n0r3k » wt 10 gru, 2013

klemens244, dla motorowerów 94dB.
a odchodząc od tematu, naucz się pisać jak człowiek, bo nic nie rozumiem z tych twoich postów...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: to&owo » wt 10 gru, 2013

piszesz trochę jak Joda ,czy jakoś tak xD ale mi się podoba. 94dB norma.

Awatar użytkownika
klemens244
Weteran
Weteran
Posty: 478
Rejestracja: wt 29 lis, 2011
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: chopper 125
Kontaktowanie:

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: klemens244 » śr 11 gru, 2013

Siema. E... git, będę nadawał ściegiem typu nara. Capisci siciliano. A wracając do tematu: ciekawe są rozwiązania zastosowania rur np. 1" wielokrotnie nawierconych wewnątrz tłumika, które odcinają powiedzmy /z przesadą/ ultradźwięki, a zwiększają infra. Te około 15-45 Hz nadają jak sub lub niezła perkusja, i nie jest to dźwięk jak z pustego wiadra. Słychać je jak te tłumiki 4-o przegrodowe, czyli ciche, ale na wolnym wylocie, bez oporów przepływu spalin. Cicho dudni. Mnie to rajcuje. Git ? Jak zjedziesz na 1000 obr/min, to nie słychać pracy silnika z odległości 1,5 metra. Z wydechem można robić cuda niewidy, nawet Predatora /wylot obrotowy wielolufowy/ na dwóch łożyskach. Gitara ?

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: n0r3k » śr 11 gru, 2013

klemens244, piszesz duzo, ale na temat niewiele. no i nie jestes śmieszny, ani nic.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: to&owo » śr 11 gru, 2013

mało pojmuje z tego co piszesz xD

lukaszw103
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 937
Rejestracja: sob 16 cze, 2012
Lokalizacja: Boksyce

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: lukaszw103 » śr 11 gru, 2013

klemens244 pisz zwięźle i na temat wtedy kazdy zrozumie, bo jak sie rozpiszesz na pół strony to nikomu sie czytać nawet nie chce.

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: PanWojtek » sob 14 gru, 2013

hmmm, eeee, nie dokońca wiem o czym kolega pisze ale jeśli ma na myśli tłumik obrotowy to tylko takie coś znalazłem
http://joemonster.org/filmy/23642/Obrotowy_wydech

nasze pierdziawki nie mają tyle siły wypuszczanych spalin żeby zakręcić obrotową końcówka wydechu

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: Modyfikacja oryginalnego tlumika ogar 900

Postautor: bury159753 » sob 14 gru, 2013

n0r3k pisze:klemens244, dla motorowerów 94dB.
a odchodząc od tematu, naucz się pisać jak człowiek, bo nic nie rozumiem z tych twoich postów...



A nie przypadkiem 85 decybeli? Tak mi ostatnio policjant mówił.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl