jestem amatorem i próbuje coś działać ten wydech mi się podoba moze pomysle nad jakaś koncowka
aktualnie nie mam filmiku bo mi cewka sie rozjebala i i skry nie ma i niemoge nagrac
MI SIĘ PODOBA A TO NAJWAŻNIEJSZE ! ROBIE TO DLA SIEBIE !



jestem amatorem i próbuje coś działać ten wydech mi się podoba moze pomysle nad jakaś koncowka
aktualnie nie mam filmiku bo mi cewka sie rozjebala i i skry nie ma i niemoge nagrac

Popierdalacz pisze:ROBIE TO DLA SIEBIE !



Volumne pisze:speeder, mugena do środka może spróbuje wrzucić
haha



ha. Jest parę patencików.








n0r3k pisze:klemens244, dla motorowerów 94dB.
a odchodząc od tematu, naucz się pisać jak człowiek, bo nic nie rozumiem z tych twoich postów...
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości