












Wariat_Junak pisze:kaccerski, ja mam foto silnika jak był w crosiie i ta prawa pokrywa była cała... Lewa był wycięta tam po to jak łańcuch spadł to żeby jej nie zdejmować to tak dało radę założyć łańcuch.. A te dziury to nie wiem skąd one są.








.. Szkoda czasu na takie osoby. Skończ już z tym pieprzeniem głupot .

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość