• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

negatyw dla wariat_junak

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: kaccerski » czw 14 lis, 2013

MAGIK, a skąd on ma mieć pewność ze ty jej nie uszkodziłeś ?
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)


Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

kaccerski, ja mam foto silnika jak był w crosiie i ta prawa pokrywa była cała... Lewa był wycięta tam po to jak łańcuch spadł to żeby jej nie zdejmować to tak dało radę założyć łańcuch.. A te dziury to nie wiem skąd one są.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Tak samo jak w srodku jest karter pekniety ,widac na zdj :)

Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: kaccerski » czw 14 lis, 2013

Wariat_Junak, no to wychodzi na to że albo to on je uszkodził albo firma kurierska :)
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, pokaże ci zdjęcia jeszcze jak odnowią mi limit w Cyfrowym Polsacie to Ci to udowodnię że nie...


Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

kaccerski, Mnie to nie interesuje kto ja mam zdjęcia jaki był stan tego a jaki jest teraz..

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Wariat_Junak pisze:kaccerski, ja mam foto silnika jak był w crosiie i ta prawa pokrywa była cała... Lewa był wycięta tam po to jak łańcuch spadł to żeby jej nie zdejmować to tak dało radę założyć łańcuch.. A te dziury to nie wiem skąd one są.


Nie dziury, kurde przez cala pokrywa jest peknieta do połowy , a jak silnik byl zabezpieczony w jakies szaty,


I pisal do mnie modle sie aby silnikowi sie nic nie stalo, podejrzane

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, Ehh wkurzasz mnie.. Silnik było zabezpieczony na cacy, steropianem było do okoła obłożone i szmaty na zabezpiecznei również.
Oraz każdy ''sprzedający'' stara się o to aby przesyłka dotarła cała i zdrowa.
Ostatnio zmieniony czw 14 lis, 2013 przez Wariat_Junak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Aro550 » czw 14 lis, 2013

Macie dzieci nauczkę, że na słowo się nie wierzy. Kiedy w koncu zrozumiecie że takie rzeczy kupuje się tylko i wyłacznie przez allegro bo przynajmniej macie jako tako ubezpieczenie.

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, oraz chcę Ci powiedzieć , że jak odebrałeś przesyłką to wszystko Ci pasowało.. A jak Ci nie pasowało było zwrócić... Nawet nie znasz się jak co zrobić... I rozwalić gwint w głowicy to nie wiem jak trzeba być inteligentnym.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Napisalem Ci ze jest peknieta to ty no ze mi odkupisz Itd, ale dzisia pisze to ty z geba do mnie, ja cos moge dac skan rozmowy z gadu

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, Z gębą ? Napisałem do ciebie że zauwazyłem to co napisałeś i nie muszę Ci odpisywać a ty jak mała dzici lecisz na forum i ''negatyw'' . Pierwszy raz zdażyło mi się spotkać takiego kupującego. :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

To po co mi obiecywales a nie ..→ <wnerw>

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

Obiecanki cacanki... Zrozum że pieniędzy jeszcze nie otrzymałem, a ty odkupuj !! .. Szkoda czasu na takie osoby. Skończ już z tym pieprzeniem głupot .

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Jakie odkupuj! Napisalem jak z mojapokrywa odp brak :)
Ostatnio zmieniony czw 14 lis, 2013 przez MAGIK, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl