Pisalem do niego zeby kase mi oddal za te pokrywe , jego zdaniem pokrywy sie nadaja. I mi pieniedzy nie odda.
Teraz kontakt sie urwał mam nadzieje ze chociaz tutaj sie wypowie .














I nie wierze ze kurier tym rzucal czy coś.







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości