• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

negatyw dla wariat_junak

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Kupiłem silnik 125 od niego miało byc wszystko perfekcja , otwieram paczke pokrywa jedna peknieta , druga tez peknieta . Na drugi dzien zobaczyłem taki widok


Obrazek


Pisalem do niego zeby kase mi oddal za te pokrywe , jego zdaniem pokrywy sie nadaja. I mi pieniedzy nie odda.

Obrazek
Obrazek

Teraz kontakt sie urwał mam nadzieje ze chociaz tutaj sie wypowie .


Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: kaccerski » czw 14 lis, 2013

kupiłeś ten silnik przez tablicę czy allegro ?
"Prowizorka Trzyma Lata ! "
"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "
JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069

router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D

Pozdrawiam :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

Ehh człowieku kurw* spamisz mi na gg dzień w dzień , nie dajesz żyć.. Kasa za silnik jeszcze nie przyszła .. I stan pokryw obu był o wiele lepszy.. Z winy twojej lub kurierskiej.

Awatar użytkownika
Aro550
Specjalista
Specjalista
Posty: 210
Rejestracja: wt 18 cze, 2013
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Aro550 » czw 14 lis, 2013

Jak przez allegro to zglaszasz to i po problemie :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

Silnik przez żadnego allegro nie kupował, ani przez tablicę.. Kupił bo mu napisałem że mam zdjęcia silnika widział i mu odpowiadały.. Przsyłkę zwrotną przyjąłbym ale mineło 10 dni oraz zdążył już rozwalić głowicę i dlatego już nie przyjmę zwrotu.


Awatar użytkownika
kaccerski
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1525
Rejestracja: pt 29 mar, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: kaccerski » czw 14 lis, 2013

jak był uszkodzony to mogłeś go wgl nie odbierać .
"Prowizorka Trzyma Lata ! "

"nie sztuka jest kupiĂŚ i jeÂździĂŚ "

JeÂśli pomogÂłem, Postaw piwo ! :)



http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=9069



router A500 140 ccm By Kaccerski, zapraszam :D



Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

k***a bo to 20zł nie kosztowalo! Nawet nie łaska odpisać i wyjasnic ze mna i sie dogadac . I nie wierze ze kurier tym rzucal czy coś.

Nie kupywalem przez allegro ani tablice, myslalem ze na forum sa spoko ludzie a nie ..

Zdjecie mi jedno ogolne wyslales jeszcze z daleka.

Ale magneto ma bicie tez od winy kuriea prawda?
Ostatnio zmieniony czw 14 lis, 2013 przez MAGIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

Silnik pisałem że ma problemy z elektryką , zgodził się on.. EJ magik napisałem do ciebie że się dogadamy a ty takie cyrki odstawiasz... Zastanów się zanim coś napiszesz.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: n0r3k » czw 14 lis, 2013

I nie wierze ze kurier tym rzucal czy coś.

to uwierz.
Wariat_Junak, minęło 10 dni odkąd go wysłałeś, czy odkąd on go odebrał?
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

n0r3k, od kąd on go odebrał

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

No tak na elektryke sie zgodzilem,

Na gadu sapami do mnie wyskoczyłes , ze nie musisz mi odpisywac i wgl

Chcialem tylko zebys mi kupil głupia pokrywe za 30zl

Czyli mam jeszcze dwa dni na odeslanie?
Ostatnio zmieniony czw 14 lis, 2013 przez MAGIK, łącznie zmieniany 1 raz.

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, magik chciałem ci dać kurna kasę, a ty do mnie że ja mam kupić... Nie umiesz nic znaleźć i tyle.. Cały czas mnie się pytaleś jak zrobić to, jak zdjąć tamtą, jaka tam jest uszczelka i tak dalej.. To wkurza na gg, uwierz.. Znudziło mi się twoje spamienie na gg tymi swoimi problemami i skończ .

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: n0r3k » czw 14 lis, 2013

MAGIK, to skoro coś było nie tak to trzeba było pisać od razu po odebraniu paczki, a nie się obudziłeś po 10 dniach. niestety ale wątpie, żeby ktoś ci w to uwierzył.
zrobił ci zdjęcie z daleka? trudno, widziałeś co kupujesz. trzeba było porosić o dokładne fotki. niewiem w czym ty masz problem.
Ostatnio zmieniony czw 14 lis, 2013 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Wariat_Junak
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 lip, 2013
Lokalizacja: Skc

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: Wariat_Junak » czw 14 lis, 2013

MAGIK, Nie możesz już odesłać gdyż silnik nie jest w takim stanie jak był .

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: negatyw dla wariat_junak

Postautor: MAGIK » czw 14 lis, 2013

Od kup mi ta ppkrywe i bedzie cacy:)



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl