• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Malowanie zipp neken

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Malowanie zipp neken

Postautor: LewY94 » pn 04 lis, 2013

Witam posiadam czarnego zippa nekena i ma wgnieciony bak i pęknięty plastik chce to wszystko pomalować na czarny mat i moje pytanie jest czy potrzebny jest koniecznie podkład ?


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: BarneY » pn 04 lis, 2013

LewY94, Jeśli ma to być ładne, to tak. No i nie maluj sprejem, tylko pistoletem. No i czarny mat będzie wyglądać jak qpa moim zdaniem <uoee>
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: Bumek » pn 04 lis, 2013

Czarny mat jest ładny, ale na małe elementy, a nie na całe moto ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: PanWojtek » wt 05 lis, 2013

Tutaj takie zdjęcie podglądowe jak bygląda całe moto czarne-mat

http://img05.tablica.pl/images_tablicap ... kutery.jpg

Albo

http://img17.tablica.pl/images_tablicap ... kutery.jpg

Tak jak pisze kolega wyżej czarny mat jest dobry na małe elementy a nie całe moto, ja bym pobawił się w 3 albo 4 kolory żeby miał moto a czarny-mat pasował by wtedy pięknie na małe elementy, takie moje zdanie.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: KucaQ » wt 05 lis, 2013

Moto - ogólnie pojazdy - w czarnym macie wyglądają jakby je niedawno wyciągnęli z jeziora po roku poszukiwań. Albo jakby stały kilka lat w palącym słońcu Sahary.
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: BarneY » wt 05 lis, 2013

Może to trochę przesada, ale jak widzę gdzieś moto całe w czarnym macie, to od razu zaczynam myśleć, że moto było mocno bite i ktoś je pomalował jak najtańszym kosztem, byle by sprzedać.
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
szymo_97
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 994
Rejestracja: ndz 17 lut, 2013
Lokalizacja: Paprotnia, koÂło ÂŁodzi

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: szymo_97 » wt 05 lis, 2013

Do Zippa twojego mat nie pasuje w ogóle ;/
Mat pasuje o Cafe Racerów i do Bobberów tylko i wyłącznie wg mnie :)
GuoWe'i 125 > WSK 125 > CBR 125R > Benzer Texas > Suzuki RG 125 F > Honda CB-1 400 :D

Obrazek

gg. 20481530

LewY94
Weteran
Weteran
Posty: 316
Rejestracja: pt 28 gru, 2012
Lokalizacja: WaÂłcz

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: LewY94 » śr 06 lis, 2013

to na jaki pomalować?

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: Volumne » śr 06 lis, 2013

Taki jaki ci się podoba. Każdy ma inny gust. Może go daj do obklejenia w całości folią ? (tylko nie stickerem )
Obrazek

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: bury159753 » śr 06 lis, 2013

Ciekawe jakby wyglądał w wojskowych barwach, taki ciemny zielony, fele czarne i bak z jakimś ciekawym emblematem :PP robił ktoś z forum taki projekt?

Awatar użytkownika
PanWojtek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 355
Rejestracja: sob 02 lis, 2013
Lokalizacja: Śląsk (Katowice)
Pojazd: Junak 901 RS

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: PanWojtek » czw 07 lis, 2013

tu masz przykłady

Takie moro
http://farm3.staticflickr.com/2779/4403 ... ff44_o.jpg

tu takie dość bardziej ciekawe i raczej łatwiejsze do zrobienia :)
http://triumphcentral.com/German-Army-Motorcycle.jpg

a tu to już spawarka w ruch XD
http://www.speedtrix1.com/images/640_army_bike.jpg

ewentualnie
http://www.rebelart.pl/gal_893274921/12 ... c04686.jpg

Najlepiej sie BMW prezentuje, ale moro to raczej by do quada,crossa albo do zabytku pasuje

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: Malowanie zipp neken

Postautor: bury159753 » sob 09 lis, 2013

PanWojtek pisze:tu masz przykłady

Takie moro
http://farm3.staticflickr.com/2779/4403 ... ff44_o.jpg

tu takie dość bardziej ciekawe i raczej łatwiejsze do zrobienia :)
http://triumphcentral.com/German-Army-Motorcycle.jpg

a tu to już spawarka w ruch XD
http://www.speedtrix1.com/images/640_army_bike.jpg

ewentualnie
http://www.rebelart.pl/gal_893274921/12 ... c04686.jpg

Najlepiej sie BMW prezentuje, ale moro to raczej by do quada,crossa albo do zabytku pasuje


mi chodzi akurat o jego motor :p jak w wojskowych barwach wygląda np. zundap, bmw to wiem :p



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl