

















robił ktoś z forum taki projekt?

PanWojtek pisze:tu masz przykłady
Takie moro
http://farm3.staticflickr.com/2779/4403 ... ff44_o.jpg
tu takie dość bardziej ciekawe i raczej łatwiejsze do zrobienia
http://triumphcentral.com/German-Army-Motorcycle.jpg
a tu to już spawarka w ruch XD
http://www.speedtrix1.com/images/640_army_bike.jpg
ewentualnie
http://www.rebelart.pl/gal_893274921/12 ... c04686.jpg
Najlepiej sie BMW prezentuje, ale moro to raczej by do quada,crossa albo do zabytku pasuje
jak w wojskowych barwach wygląda np. zundap, bmw to wiem 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości