Witam zakupilem sobie Yamaszkę za śmieszne pieniądze .
Skuter jest seria ,ale napęwno będzie jakiś tjuning .
Nie mam zdjęć po zakupie ,ale teraz wygląda tak .
Piękna no nie ?
http://zapodaj.net/b8d9055688146.jpg.html
http://zapodaj.net/738406f4bd46b.jpg.html
http://zapodaj.net/c726455e1f364.jpg.html




Na stunt psa robisz?












h chyba trochę wieś co ?
