• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » pn 21 paź, 2013

Witam zakupilem sobie Yamaszkę za śmieszne pieniądze .
Skuter jest seria ,ale napęwno będzie jakiś tjuning .
Nie mam zdjęć po zakupie ,ale teraz wygląda tak .



Piękna no nie ?

http://zapodaj.net/b8d9055688146.jpg.html

http://zapodaj.net/738406f4bd46b.jpg.html

http://zapodaj.net/c726455e1f364.jpg.html
Ostatnio zmieniony pn 21 paź, 2013 przez koranx, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » wt 22 paź, 2013

Zapomniałem dodać że będę w niej robił z mechaniki i wizualnie też trochę .

Dziś trochę felgi poczyściłem kur.. nie macie pojęcia jak ta gówniana farba proszkowa ciężko schodzi .
http://fotoo.pl//out.php?i=640701_dsc00 ... 3439363235

Wczoraj zamówiłem trochę część może dziś będą
Cylinder malossi sport 70 ,wariator Stage6 R/T Oversize , korektor momentu obrotowego Stage6 R/T Oversize i
pasek Stage6 R/T Oversize (Kewlarowy czy jakiś taki ) i trochę innych części .

Jadę jeszcze dziś po 2 oponki .

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: BarneY » wt 22 paź, 2013

Jak nówka <smile> Na stunt psa robisz?
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » wt 22 paź, 2013

Za tą kasę w zupełności wystarczy , za ogara więcej zapłaciłem , nie remontuje ją , miałem starszy model do stunowania ,ale sprzedałem zrobię ją posmigam i sprzedam tak właśnie myślałem żeby kupić jakąś 600 olejaka do stuntu ,ale nie wiem czy jest sens jak tanio dorwę to kupię raz już kupiłem też za śmieszą kasę enduro do stuntu .
Taki wynalazek
https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 2171_n.jpg


A do skuterka doszły oponki
Obrazek


Jutro będę kombinował z czachą <rotfl>

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: KucaQ » wt 22 paź, 2013

Niech no zgadnie, oponka METEOR-R? :p
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » wt 22 paź, 2013

Nie wiem dokładnie ,ale jak dobrze pamiętam to chyba tak dobre są ?
Za 2 dałem 50 zł jak nowe tylko trochę brudne , potem zrobię zdjęcie starej.

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: kamil13367 » wt 22 paź, 2013

koranx, ile dałeś za bws i ma papierki?

Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » wt 22 paź, 2013

ta z papierem 300 zł i dobry weed jeśli wiesz o co chodzi ;)

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: kamil13367 » wt 22 paź, 2013

koranx, czaje :)

Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » śr 23 paź, 2013

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dziś przyszedł cylek 70 czekam na resztę części do siilnika i go skadam .

KUmpel załatwił mi dziś farbę to będzie trzeba plastiki pomatować i pomalować .

A bym zapomniał zobaczcie co zrobiłem z czachą :
Obrazek

Obrazek

hahah chyba trochę wieś co ?

Awatar użytkownika
ThC_PoProstuJa
Weteran
Weteran
Posty: 416
Rejestracja: czw 30 maja, 2013
Lokalizacja: ÂŁaziska GĂłrne

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: ThC_PoProstuJa » śr 23 paź, 2013

koranx, wiocha trochę z tą czachą,ale kto co woli :)
Haotian Flash > Romet Ogar900 > Barton Fighter ECO > Yamaha TZR 50 2001r > ?

Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » śr 23 paź, 2013

No też myślę żę trochę przesadziłem dobra zobaczymy potem jak to będzie wyglądać , jutro mam wolne to od rana do garażu i jazda .
Jutro jak dobrze pójdzie i będą części to złoże silnik i pomaluje plastiki .

Awatar użytkownika
koranx
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: pn 16 wrz, 2013
Lokalizacja: FSL

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: koranx » ndz 27 paź, 2013

Teraz wygląda tak i idzie na sprzedaż w tym tygodniu .
Obrazek
Obrazek

Jest jeszcze na dotarciu zrobiłem przez week 250 km , powiem wam jest moc z gazu idzie na koło ;D

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: ReallY » ndz 27 paź, 2013

koranx, Ładnie jaka cena? :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Yamaha Bws złomek i rozjebun.a

Postautor: KucaQ » ndz 27 paź, 2013

Według mnie bad look trochę za mocny, ale jest git :p
Za ile wystawiasz? :)
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl