1. Wszystkie plastiki (może kilka zostawie) okleje stickerbombem (folią)
2.Amorki z przedłużką (tylne) pomaluje na czerwono lub wezmę od ogara racing
3.Malowanie felg na limonkowy (ostro zielony, jasny) tu pytanko wydac wiecej i dac pistoletem czy zwyklym szprajem
?
4.Konkretne szerokie laczki jakie można dać najszersze do orginalnej felgi ?
Piszę to po to zeby ewentualnie podsunac komus pomysl ale przedewszystkim zeby otrzymać od was jakiś porad , ponieważ to moje pierwsze modyfikacje ; )
Czekam i dzięki z góry
Pozdrawiam







lewy bok przod, lewy bok tyl ,blotnik przod .
jakie sa przedłużki na allegro to takie kup 
btw. szkoda wódki na takie zabawy. /KucaQ