• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nsr 125 by Bumek

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » sob 28 wrz, 2013

Dzisiaj kupiłem honde :D Nsrka oryginalna, od pierwszego właściciela w kraju, miał ją od lata 2009, pojeździł do 2011, prawko i nsr stała w garażu, w tym sezonie nabił tylko 3km. Na blacie 15tyś, ale mi się jakoś w to nie chce wierzyć. Koleś przy niej nic nie grzebał, bo nie umiał, jedynie pod koniec tamtego sezonu, jak ją miał sprzedawać to wymienił akumulator i świece. Rok temu chciał za nią 5500zł, ale nikt nawet nie przyjechał oglądać. :D Co do nsrki to lakier jak na ten rok ładny, lewa strona po lekkiej wywrotce, ale lepsze to niż żeby była cała malowana. Nie ma szybki, taką już kupił. Gaźnik do czyszczenia, bo muli na niskich. Cała prościutka, paru śrubek brakuje, min. od błotnika tył, od baku i tylnego plastiku przy siedzeniu. Plany to szybka, najprawdopodobniej racing czerwona, o taka: http://motor-akcesoria.home.pl/szybymot ... /czerw.JPG
Czyszczenie gaźnika, w zimę może zmiana napędu, bo już na końcu naciągu, oraz oklejenie półki i osłon setów, bo już trochę zdarte. Ogólnie jestem bardzoo zadowolony z zakupu, szczególnie dlatego, że dałem 4400 zł, za prosty, oryginalny motocykl :) Tu fotki:
http://bikepics.com/members/bumeknsr/98nsr125/
Spodziewajcie się częstych upów :D
Ostatnio zmieniony sob 02 lis, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: m4niek » sob 28 wrz, 2013

Fajna fajna :D Dbaj i omijaj TIR-yy ;pp LwG :D
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)

"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"

Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: n0r3k » sob 28 wrz, 2013

Ładniutka, oryginalna :D
fele na biało, a szybe bym dał seryjną w graficie :)
no i co do braku mocy, to nie byłbym taki pewny, radziłbym jak najszybciej zmierzyć ciśnienie ;) oby służyła, zróbcie fotki obydwu nsr :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: MAGIK » sob 28 wrz, 2013

Piekna:)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » sob 28 wrz, 2013

Dzięki chłopy :)) Powiem ci norek, że jak porównuje się obie, to moja jest niższa na stopce, bo stopka ma luzy, tak jak w ogarze miałem i jest bardziej pochylona, hehe, spróbuję jutro dokręcić :) A kompresje zmierzę w poniedziałek :)
Obrazek


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: to&owo » sob 28 wrz, 2013

moja teoria jest taka ,że gość jebnął w tira przy 150km/h i kaskiem wyłamał szybę i leciał i leciał i potem ona trafiłą do Polski .

mało śmieszne. i jak masz takie bzdury pisać, to lepiej nic nie pisz :) /wiadomo kto
Ostatnio zmieniony sob 28 wrz, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » sob 28 wrz, 2013

Post zmieniony jako anonim, a i tak wiadomo kto:
''Ostatnio zmieniony przez n0r3k Dzisiaj 19:53, w całości zmieniany 1 raz''
haha xd

anonim? specjalnie napisałem ''wiadomo kto''. normalnie ręce mi opadają...
Ostatnio zmieniony sob 28 wrz, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: to&owo » sob 28 wrz, 2013

radzę coś zrobić z tymi rękami ,bo końcu odpadną. napisałem to dla jaj ,lubie Bumka i nie cieszę się ,że trafił dobry sprzęt ,chyba dobry ,bo ciężko po zdjęciach podjąć taką decyzję, przynajmniej wizualnie wydaje się być git. nie chciałem dodawać kolejnego postu "och i ach " ,bo każdy widzi ,że jest dobrze.

ale ja jako moderator zwróciłem ci uwage, bo spamujesz. więc o ch** ci chodzi? może powiedz, że nadużywam władzy? to może wogóle moderatorzy mają sie nie odzywać, i każdy niech robi co chce i spamuje jak mu się podoba? chciałem dobrze, ale jak nie to nie, warn.

dobra,daj mi tego warna jak ma to w czymś pomóc.
Ostatnio zmieniony sob 28 wrz, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: CZARO » sob 28 wrz, 2013

No,no.Nie kiepska :D Kupuj tą szybe bo ch***ia bez niej :D
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Dominxd » sob 28 wrz, 2013

Podoba mi się malowanie :D ogarnij co trzeba i lataj :P

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » sob 28 wrz, 2013

Dzięki :) Dla mnie właśnie to malowanie jest najładniejsze, zawsze chciałem takie mieć :D Jeszcze w wakacje się nad nim preclowałem, bez kitu, niech yato wam powie :P
Obrazek

racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: racing123 » sob 28 wrz, 2013

Moto z zewnątrz bardzo fajne zobaczymy co będzie później. A oponki z tyłu nie planujesz zmienić na szerszą?
Ostatnio zmieniony sob 28 wrz, 2013 przez racing123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: Bumek » sob 28 wrz, 2013

racing123, oponek nie będę zmieniał, bo mają jeszcze bieżnik :) Tylko troche pęknięć na profilu widać, z 05 roku są :) A na szerszej traci się właściwości jezdne podobno :P
Obrazek

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: n0r3k » sob 28 wrz, 2013

skoro producent podaje dany rozmiar, to nie ma zbytnio sensu go zmieniać. po pierwsze będzie do du** wyglądać, po drugie różnica w prowadzeniu. co seria to seria :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Nsr 125 by Bumek

Postautor: to&owo » ndz 29 wrz, 2013

każde grzebanie przy rozmiarach opon powoduje pogorszenie prowadzenia ,w szczególności ,gdy np. dajemy szerszą tylko na tył ,albo bbbardzo szeroką na tył i tylko nieco szerszą na przód. oczywiście ,że można wsadzić kapcia szerszego o ten 1cm i nie odczujemy różnicy ,bo raz ,że moto nie osiąga takich prędkości ,a dwa ,że raczej jest użytkowane dość spokojnie ,bo nie sądze by bumek mial zamiar docinać nim po torze :P



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl