Nsrka oryginalna, od pierwszego właściciela w kraju, miał ją od lata 2009, pojeździł do 2011, prawko i nsr stała w garażu, w tym sezonie nabił tylko 3km. Na blacie 15tyś, ale mi się jakoś w to nie chce wierzyć. Koleś przy niej nic nie grzebał, bo nie umiał, jedynie pod koniec tamtego sezonu, jak ją miał sprzedawać to wymienił akumulator i świece. Rok temu chciał za nią 5500zł, ale nikt nawet nie przyjechał oglądać.
Co do nsrki to lakier jak na ten rok ładny, lewa strona po lekkiej wywrotce, ale lepsze to niż żeby była cała malowana. Nie ma szybki, taką już kupił. Gaźnik do czyszczenia, bo muli na niskich. Cała prościutka, paru śrubek brakuje, min. od błotnika tył, od baku i tylnego plastiku przy siedzeniu. Plany to szybka, najprawdopodobniej racing czerwona, o taka: http://motor-akcesoria.home.pl/szybymot ... /czerw.JPG
Czyszczenie gaźnika, w zimę może zmiana napędu, bo już na końcu naciągu, oraz oklejenie półki i osłon setów, bo już trochę zdarte. Ogólnie jestem bardzoo zadowolony z zakupu, szczególnie dlatego, że dałem 4400 zł, za prosty, oryginalny motocykl
Tu fotki:
http://bikepics.com/members/bumeknsr/98nsr125/
Spodziewajcie się częstych upów





LwG 

Powiem ci norek, że jak porównuje się obie, to moja jest niższa na stopce, bo stopka ma luzy, tak jak w ogarze miałem i jest bardziej pochylona, hehe, spróbuję jutro dokręcić 

xd


