




!
pożyjemy zobaczymy 


sprawdze tylko jutro kompresje i podocieram 



tak samo jak mit o zwiekszaniu dawki oleju (w 2t) przy docieraniu - bezsens
tylko wydłuża okres docierania, a nic nie zmienia. lepiej na okres docierania wzboganić delikatnie mieszanke paliwo-powietrze 



Przecież to jest 2t. Czterosuw oddaje ciepło przez 2 z 4 suwów xD a 2t nie ma ciepła kiedy oddać non stop praca sprężanie praca sprężanie, do czego zmierzam?? A do tego że w silnikach 2t tuleja tudzież nicasil ogólnie gładź po której pracuje tłok nie zawsze zdąży oddać ciepło na ciecz i wtedy jest ząk jak się zatrze, jak wiadomo na dotarciu jest większe tarcie więc i gładź dostaje większej temperatury jak normalnie. Dlatego często spotykasz się np. na mielochu jak piszą cylinder aluminiowy szybciej oddaje ciepło, no bo to jest w 2t bardzo ważne. Dlatego wszystko zgłową docieranie też. Tyle ode mnie.
ale staram sie z kazdych obrotow korzystac, oczywiscie z glowa






trzeba było być cierpliwym i zrobić raz a porządnie 

także to jest kawałek czasu, szukałem alternatywy to sobie k***a znalazłem 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości