[ Dodano: Sob 05 Lut, 2011 ]
To jeśli chcesz spalić tłuszcz to będziesz miał dużo roboty..
I nie codziennie najlepiej ćwicz 3 razy w tygodniu.. Pn, śr, pt
Mięśnie rosną wtedy kiedy się nie ćwiczy.. Pn, śr, pt rób sobie siłownie a w pozostałe dni biegaj lub coś innego rób..
Dobrą diete jeszcze jakbyś sobie zastosował i w krótkim czasie obiecuje Ci że bedziesz miał widoczne efekty..




a przy okazji można coś sobie zarobić
ale idziesz na dyskoteke jakaś lepsza zaczyna sie mlyn a Ty uciekasz bo wiesz ze nikomu prawie rady nie dasz..

ja dałem 250zł z przesyłką ,(kurier pobranie) ,z tym że to nie jest chińska,lecz robiona w Polsce ,w gdyni konkretnie 
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)