• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Wszystko o dziewczynach :)

Rozmowy o wszystkim innym niż motoryzacja.
Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » czw 22 sie, 2013

Ja wczoraj poznałem takie dwie laseczki w Warszawie :D Jedna w fullcapie, taki trochę bardziej męski styl. Druga - jej siostra miała taką różową bluzę i ogólnie taka delikatniejsza była :) Trochę się pośmialiśmy i pojechały na Wrocław.
A potem zacząłem żałować, że numeru nie wziąłem <facepalm>
Pierwszy raz takie coś miałem, chyba będę częściej do wawy jeździł <rotfl> Jednak są gdzieś fajne laski :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: n0r3k » czw 22 sie, 2013

BarneY, ja w wawie jestem codziennie jak do szkoły chodze, większość to typowe popieprzone małolaty, jak trafiłeś na jakieś normalne to pytam, gdzie masz ich namiary? pewnie były z wrocławia, a nie z warszawy :D
PS. czemu nie mówiłeś ze w wawie jesteś?! :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

rey
Posty: 4
Rejestracja: śr 21 sie, 2013
Lokalizacja: Kowary

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: rey » czw 22 sie, 2013

Ja rok temu w Kopenhadze spotkałem fajną dziewczynę, było fajnie, spotkaliśmy się z 5 razy. Ciężko było się dogadać, oczywiście po angielsku, bo duński to dziwny język, ale jakoś daliśmy rade :] A potem musiałem wracać, bo wakacje się kończyły. Niby potem jakoś przez fb utrzymywaliśmy kontakt, ale po 3 miesiącach wszystko padło, no bo ile można gadać przez internet i nie móc się spotkać...

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: n0r3k » czw 22 sie, 2013

ja już chyba opowiadałem, jak z koleżanką fajnie nam się układało, ale nie miałem dla niej za bardzo czasu bo na ogarze śmigałem xD i wkońcu kontakt sie urwał :P
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » czw 22 sie, 2013

n0r3k, przyjechałem koło 9, a wyjeżdżałem już o 18.. Nie było czasu Ci nawet napisać ;p Jak będę następnym razem, to dam znać :) (będę jeszcze 30 sierpnia, ale z rodziną i nie wiem jakie plany są)
Były na 100% z jakiejś wsi pod Wrockiem ;p No żałuję, że nie wziąłem namiarów :(
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)


Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: ReallY » czw 22 sie, 2013

Szczerze mówiąc to ten temat troche otworzył mi oczy :P tak się troche porozglądałem przypatrzyłem i znalazłem jedną dziewczynę z mojego roku i jest warta poświęcenia jej czasu która jest moją przyjaciułką jednak ma chłopaka też mojego przyjaciela :( No i jest jeszcze jedna którą lubie ale jeszcze jest troche taką gimbuską (nie żebym ja był nie wiadomo kimś to że idę teraz do technikum nie znaczy że nie jeste w oczach niektórych gimbusem) :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: KucaQ » czw 22 sie, 2013

n0r3k pisze:Ja do dziewczyn nieśmiały jestem, ale powiem wam, 3 piwa i każda jest moja xD

Ojj chyba mam to samo <troll>
U kuzyna na 18-nastce jak się naje*ałem w trzy du**, to jednej mówiłem, że ją uwielbiam, a po trzeźwemu bym jej nawet nie powiedział, że fajna jest :D No ale była ładna, więc nie udupiłem się zbytnio :D
rey, dla mnie związki na odległość, a tym bardziej przez internet to nie związki. Ja kiedyś wbiłem na fejsa a tu powiadomienie: "Oczekiwanie na akceptacje zmiany statusu w związku" z dziewczyną, którą widziałem raz na oczy i pisałem tylko na face :D
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » czw 22 sie, 2013

no powiem szczerze ,że jeszcze 2 lata temu u mnie panne do dmuchania znaleźć to było problem. dziś to do koloru - do wyboru ,a wszystkie jak Golfy z tablica.pl :D debileje to społeczeństwo to i nastki tak samo :D
Noras nie narzekaj :D u was to dopiero można się rozwinąć ,raz z bratem wieczorem po osiedlu chodziliśmy i spotkaliśmy 2 laski ,no to zagadałem ,za jakieś ~20 min byliśmy już z nimi pod blokiem i do mieszkania nas zapraszały "bo rodziców nie ma". ale wtedy dbałem o formę ,a to był dzień treningowy to nie ma co obniżać teśćia :D
Ostatnio zmieniony czw 22 sie, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: BarneY » czw 22 sie, 2013

speeder, haha jak mogłeś... Tyle przegrać :D
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » czw 22 sie, 2013

a pyerdole lambadziary ,tam jest pełno na sylwka takie 2 laski się lizały ze sobą ,ale brat nie mógł chodzić ,bo się tak najebał i potem płakał ze 3 dni ,że podbił do nich :D
lepsza opcja była ,jak poznałem taką mega śliczną laskę ,chyba najładniejsza w szkole ,bez kantu i ze 4 miesiące ją wyrywałem i jak już byłem blisko to zacząłem tyrać na siłce i zjebałem sprawę ,bo np. chciałą się spotkać w piatek to pisałem ,że dziś tyram i tylko o siłce nawijałem i chyba się "Delikatnie" zniechęciła :D

Awatar użytkownika
Nahirek
Weteran
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: pn 05 mar, 2012
Lokalizacja: Sieradz

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Nahirek » wt 17 wrz, 2013

speeder, klata plecy barki ! :D ale skoro byla tak "mega śliczna" to szkoda troche ;P

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: to&owo » wt 17 wrz, 2013

najlepsze,że całą przygoda skończyła się rok poźniej nieodwracalnie zniszczonymi stawami i tyle mi zostały z mojej wielkiej masy :D xD raz się żyje ,jebać takie propblemy :)

a i plecy barki to się zgodzę ,klate robiłem rzadko ,jak mi się chciało ,i najważniejsze uda :D
Ostatnio zmieniony wt 17 wrz, 2013 przez to&owo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilek112
Praktykant
Praktykant
Posty: 56
Rejestracja: czw 08 sie, 2013
Lokalizacja: KlimontĂłw

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: kamilek112 » ndz 06 paź, 2013

No ja też mam ten problem że nie mam odwagi podejść :/

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Dominxd » ndz 06 paź, 2013

kamilek112, to zacznij do niej pisać czy coś :D

Awatar użytkownika
Konrad
Specjalista
Specjalista
Posty: 170
Rejestracja: czw 16 maja, 2013
Lokalizacja: MiĂąsk Mazowiecki

Re: Wszystko o dziewczynach :)

Postautor: Konrad » sob 12 paź, 2013

kamilek112, Zacząć jest najtrudniej, wiem po sobie :) Ale trzeba się przełamać i zadziałać :) Bo od lampienia się to nic nie wyjdzie :) trzeba po prostu działać :)
Zaliczone trasy:
* Jeruzal 2013
* GĂłra Kalwaria 2013
* Warszawa 2013
* Liczne zloty ;)

W planach:
* Wyjazd na Mazury 2014 :D



Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl